Twoje wyniki wyszukiwania

Oszałamiająca Andaluzyjska Willa w Sotogrande

€ 5.200.000

Ref: 237073

Ogólne

  • Zaktualizowano:
  • 19 października, 2023
  • 6 Sypial.
  • 6 Łazien.
  • 1,032 m2

Opis

Ta luksusowa willa w Sotogrande Alto oferuje 6 sypialni i 6 łazienek, w tym oddzielny pensjonat, biuro, pokój gier i siłownię. Zbudowany na dwóch działkach o łącznej powierzchni 3247 m2 i 2859 m2, obiekt oferuje pięknie zagospodarowane ogrody i basen bez krawędzi z widokiem na pole golfowe San Roque i morze. W willi znajduje się również kryty basen z efektem fal i jacuzzi. Dwupoziomowy garaż na 20 samochodów przygotowany jest pod budowę dodatkowej willi i wyceniony na 1,1 mln euro.

Willa wyposażona jest w osiem paneli słonecznych, które zapewniają ciepłą wodę, ogrzewanie podłogowe i ogrzewanie basenu. Klimatyzacją sterują pompy elektryczne, a w niektórych pokojach znajdują się także niezależne klimatyzatory. Całość nadzorowana jest przez nowoczesny system bezpieczeństwa, wideodomofon oraz elektroniczne breloki umożliwiające dostęp do bramy i garażu.

Pierwotny projekt przewidywał dodatkową sypialnię z łazienką, która obecnie pełni funkcję biura, dlatego istnieje możliwość powiększenia liczby sypialni do 7. W pralni znajduje się także suszarnia zasilana panelami słonecznymi. Ogród wyposażony jest w kanalizację francuską oraz posiada własną studnię ze zbiornikami do nawadniania. Cała nieruchomość została zaprojektowana tak, aby spełniać wszelkie wymagania luksusowego życia.

Ulubione

Kliknij dowolne zdjęcie i zacznij przesuwać palcem.

ZADZWOŃ DO NAS JUŻ DZIŚ |
+34 665 333 999

Możesz spodziewać się odpowiedzi w ciągu 24 godzin. Z przyjemnością przygotujemy dla Ciebie niezobowiązujące spersonalizowane oferty nieruchomości lub odpowiemy na wszelkie Twoje pytania.

Wysyłając, zgadzasz się na kontakt drogą mailową i akceptujesz naszą politykę prywatności.

PODOBNE WŁAŚCIWOŚCI

Podobne oferty

Golf Properties

Dodatkowe zasoby

CHCESZ POZOSTAĆ NA CZELE?

Bądź pierwszym, który dowie się, co trafi na rynek!

Porównaj oferty

Radek Sprenar