Twoje wyniki wyszukiwania

Oszałamiająca Andaluzyjska Willa w Sotogrande

€ 5.200.000

Ogólne

  • Zaktualizowano:
  • 19 października, 2023
  • 6 Syp.
  • 6 Łaz.
  • 1,032 m2

Opis

Ta luksusowa willa w Sotogrande Alto oferuje 6 sypialni i 6 łazienek, w tym oddzielny pensjonat, biuro, pokój gier i siłownię. Zbudowany na dwóch działkach o łącznej powierzchni 3247 m2 i 2859 m2, obiekt oferuje pięknie zagospodarowane ogrody i basen bez krawędzi z widokiem na pole golfowe San Roque i morze. W willi znajduje się również kryty basen z efektem fal i jacuzzi. Dwupoziomowy garaż na 20 samochodów przygotowany jest pod budowę dodatkowej willi i wyceniony na 1,1 mln euro.

Willa wyposażona jest w osiem paneli słonecznych, które zapewniają ciepłą wodę, ogrzewanie podłogowe i ogrzewanie basenu. Klimatyzacją sterują pompy elektryczne, a w niektórych pokojach znajdują się także niezależne klimatyzatory. Całość nadzorowana jest przez nowoczesny system bezpieczeństwa, wideodomofon oraz elektroniczne breloki umożliwiające dostęp do bramy i garażu.

Pierwotny projekt przewidywał dodatkową sypialnię z łazienką, która obecnie pełni funkcję biura, dlatego istnieje możliwość powiększenia liczby sypialni do 7. W pralni znajduje się także suszarnia zasilana panelami słonecznymi. Ogród wyposażony jest w kanalizację francuską oraz posiada własną studnię ze zbiornikami do nawadniania. Cała nieruchomość została zaprojektowana tak, aby spełniać wszelkie wymagania luksusowego życia.

Ulubione

Ref: 237073

Kliknij na dowolne zdjęcie i przesuwaj.

Zadzwoń Do Nas |
+34 665 333 999

Zazwyczaj odpowiadamy na maile w ciągu 24 godzin. Z przyjemnością przygotujemy dla Państwa bezpłatną, niezobowiązującą ofertę nieruchomości lub odpowiemy na Państwa pytania.

Przesyłając zgłoszenie, wyrażają Państwo zgodę na kontakt za pośrednictwem poczty elektronicznej i akceptują naszą politykę prywatności.

Nie znasz Costa del Sol?

Zobacz wideo!

Chcesz Być do Przodu?

Bądź pierwszy informowany o nowościach na rynku!

Podobne Nieruchomości

Podobne oferty

Więcej

Porównaj oferty

Radek Sprenar