Twoje wyniki wyszukiwania

Paraiso Pueblo, Benahavis

€ 3.304.000

Ref: 247138

Ogólne

  • Zaktualizowano:
  • 8 listopada, 2023
  • 2 Sypial.
  • 2 Łazien.
  • 90 m2

Opis

Paraiso Pueblo to zamknięta i ekskluzywna inwestycja w stylu andaluzyjskim, oferująca luksusowe nieruchomości z 2 i 3 sypialniami, w tym apartamenty na parterze z dużymi ogrodami i / lub tarasami oraz apartamenty typu penthouse z tarasami na dachu / solariami, z których większość oferuje nieprzerwane, zapierające dech w piersiach widoki na morze i pole golfowe. Wszystkie apartamenty zostały zaprojektowane w nowoczesny, otwarty sposób, aby pomóc ci cieszyć się łatwym śródziemnomorskim stylem życia oferowanym w tej uroczej społeczności pełnej charakteru, otoczonej naturalnym pięknem Benahavis.

Specjalnie zaprojektowane obszary wspólne w Paraiso Pueblo będą obejmować klub, spa, strefy CrossFit i jogi, krytą siłownię i basen, 4 odkryte baseny, ogrody krajobrazowe i place wiejskie z elementami wodnymi, wielofunkcyjne boisko sportowe, klub dla dzieci i wiele innych, które razem pozwolą ci oddać się bogatemu andaluzyjskiemu stylowi życia pod błękitnym niebem.

Ulubione

Kliknij dowolne zdjęcie i zacznij przesuwać palcem.

ZADZWOŃ DO NAS JUŻ DZIŚ |
+34 665 333 999

Możesz spodziewać się odpowiedzi w ciągu 24 godzin. Z przyjemnością przygotujemy dla Ciebie niezobowiązujące spersonalizowane oferty nieruchomości lub odpowiemy na wszelkie Twoje pytania.

Wysyłając, zgadzasz się na kontakt drogą mailową i akceptujesz naszą politykę prywatności.

PODOBNE WŁAŚCIWOŚCI

Podobne oferty

Nieruchomości golfowe
Luksus
€ 2.250.000

Penthouse Byu Hills, Benahavis

3
2
151 m2

Dodatkowe zasoby

CHCESZ POZOSTAĆ NA CZELE?

Bądź pierwszym, który dowie się, co trafi na rynek!

Porównaj oferty

Radek Sprenar