Twoje wyniki wyszukiwania

Paraiso Pueblo, Benahavis

€ 3.304.000

Ogólne

  • Zaktualizowano:
  • 8 listopada, 2023
  • 2 Syp.
  • 2 Łaz.
  • 90 m2

Opis

Paraiso Pueblo to zamknięta i ekskluzywna inwestycja w stylu andaluzyjskim, oferująca luksusowe nieruchomości z 2 i 3 sypialniami, w tym apartamenty na parterze z dużymi ogrodami i / lub tarasami oraz apartamenty typu penthouse z tarasami na dachu / solariami, z których większość oferuje nieprzerwane, zapierające dech w piersiach widoki na morze i pole golfowe. Wszystkie apartamenty zostały zaprojektowane w nowoczesny, otwarty sposób, aby pomóc ci cieszyć się łatwym śródziemnomorskim stylem życia oferowanym w tej uroczej społeczności pełnej charakteru, otoczonej naturalnym pięknem Benahavis.

Specjalnie zaprojektowane obszary wspólne w Paraiso Pueblo będą obejmować klub, spa, strefy CrossFit i jogi, krytą siłownię i basen, 4 odkryte baseny, ogrody krajobrazowe i place wiejskie z elementami wodnymi, wielofunkcyjne boisko sportowe, klub dla dzieci i wiele innych, które razem pozwolą ci oddać się bogatemu andaluzyjskiemu stylowi życia pod błękitnym niebem.

Ulubione

Ref: 247138

Kliknij na dowolne zdjęcie i przesuwaj.

Zadzwoń Do Nas |
+34 665 333 999

Zazwyczaj odpowiadamy na maile w ciągu 24 godzin. Z przyjemnością przygotujemy dla Państwa bezpłatną, niezobowiązującą ofertę nieruchomości lub odpowiemy na Państwa pytania.

Przesyłając zgłoszenie, wyrażają Państwo zgodę na kontakt za pośrednictwem poczty elektronicznej i akceptują naszą politykę prywatności.

Nie znasz Costa del Sol?

Zobacz wideo!

Chcesz Być do Przodu?

Bądź pierwszy informowany o nowościach na rynku!

Podobne Nieruchomości

Podobne oferty

Nieruchomości golfowe
Nieruchomości golfowe
Luksus
€ 2.250.000

Penthouse Byu Hills, Benahavis

3
2
151 m2

Więcej

Porównaj oferty

Radek Sprenar