Twoje wyniki wyszukiwania

Penthouse Byu Hills, Benahavis

€ 2.250.000

Ogólne

  • Zaktualizowano:
  • 3 marca, 2024
  • 3 Syp.
  • 2 Łaz.
  • 151 m2

Opis

Penthouse jest prestiżowy, luksusowy i modny, zbudowany według najwyższych standardów jakości. Składa się z trzech sypialni, z główną sypialnią posiadającą łazienkę, garderobę i dwiema innymi sypialniami współdzielącymi dużą łazienkę prysznicową. Salon jest przestronny i obejmuje otwartą kuchnię Bulthaup ze sprzętem Miele. Jest też duży taras o powierzchni 61 metrów kwadratowych i solarium z prywatnym basenem oraz dużymi strefami wypoczynkowymi i jadalniami.

Taras i wszystkie trzy sypialnie mają bezpośredni dostęp do tarasu i widok na Morze Śródziemne. Taras wyposażony jest w sofę dla sześciu osób i kominek gazowy. Solarium oferuje trzy leżaki, duży stół jadalny dla 10 osób i wygodną strefę wypoczynkową dla sześciu. Penthouse posiada dwa miejsca parkingowe w dobrze zaprojektowanym garażu. Koncept architektoniczny zapewnia maksymalną prywatność, z każdym apartamentem zaprojektowanym jako narożny. Wspólnota oferuje basen nieskończoności z widokiem od Marbelli po Skałę Gibraltarską i Afrykę. Kompleks otoczony jest przez cztery pola golfowe, 3 minuty od San Pedro i 45 minut od lotniska. W pobliżu znajduje się strefa handlowa z sklepami spożywczymi, aptekami i restauracjami.

Ulubione

Ref: 252629

Kliknij na dowolne zdjęcie i przesuwaj.

Zadzwoń Do Nas |
+34 665 333 999

Zazwyczaj odpowiadamy na maile w ciągu 24 godzin. Z przyjemnością przygotujemy dla Państwa bezpłatną, niezobowiązującą ofertę nieruchomości lub odpowiemy na Państwa pytania.

Przesyłając zgłoszenie, wyrażają Państwo zgodę na kontakt za pośrednictwem poczty elektronicznej i akceptują naszą politykę prywatności.

Nie znasz Costa del Sol?

Zobacz wideo!

Chcesz Być do Przodu?

Bądź pierwszy informowany o nowościach na rynku!

Podobne Nieruchomości

Podobne oferty

Nieruchomości golfowe
Nieruchomości golfowe
Nieruchomości golfowe
€ 620.000

MARBELLA CLUB HILLS, Benahavis

3
2
120 m2

Więcej

Porównaj oferty

Radek Sprenar