Twoje wyniki wyszukiwania

Penthouse Edge, Estepona

€ 2.100.000

Ref: 245749

Ogólne

  • Zaktualizowano:
  • 5 listopada, 2023
  • 3 Sypial.
  • 2 Łazien.
  • 493 m2

Opis

Luksusowy penthouse z oszałamiającymi widokami: Ten penthouse oferuje zapierające dech w piersiach widoki na morze z każdej sypialni i jest skąpany w naturalnym świetle przez cały dzień. Otwarty salon sprawia, że czujesz się jak na szczycie świata. Na tarasie znajduje się prywatny basen.

Udogodnienia dla społeczności: Społeczność oferuje wspaniałe udogodnienia, takie jak odkryte baseny, kryty basen z podgrzewaną wodą, centrum odnowy biologicznej, które obejmuje kryty basen z podgrzewaną wodą, spa, saunę i łaźnię parową, a także siłownię. Dostępne są również korty tenisowe i do padla.

Życie w Esteponie: Zamieszkanie w Esteponie oznacza korzystanie z zalet nowej Złotej Mili na wybrzeżu Costa del Sol. Jest to jeden z regionów Europy o najwyższej jakości życia. Estepona, znana jako „Ogród Costa del Sol”, wyróżnia się białymi budynkami i ozdobionymi kwiatami balkonami i placami, wyróżniając się jako młode, otwarte miasto.

Klimat: Nie należy zapominać o klimacie. Ze średnią temperaturą 17 stopni Celsjusza i ponad 320 słonecznymi dniami w roku, Estepona jest przyjemnym miejscem do życia.

Na przestrzeni lat: Estepona przekształciła się w wyrafinowane miasto ze wszystkimi udogodnieniami i możliwościami spędzania wolnego czasu niezbędnymi do codziennego życia.

Maluje to piękny obraz zarówno penthouse’u, jak i życia, jakiego można się spodziewać mieszkając w Esteponie.

Ulubione

Kliknij dowolne zdjęcie i zacznij przesuwać palcem.

ZADZWOŃ DO NAS JUŻ DZIŚ |
+34 665 333 999

Możesz spodziewać się odpowiedzi w ciągu 24 godzin. Z przyjemnością przygotujemy dla Ciebie niezobowiązujące spersonalizowane oferty nieruchomości lub odpowiemy na wszelkie Twoje pytania.

Wysyłając, zgadzasz się na kontakt drogą mailową i akceptujesz naszą politykę prywatności.

PODOBNE WŁAŚCIWOŚCI

Podobne oferty

Nowy rozwój
€ 489.000

SOUTH SAND, Estepona

2
2
110 m2
Nowy rozwój
€ 309.000

NATURA, ESTEPONA

2
2
99 m2
Nowy rozwój
€ 285.000

Cassia Estepona, Estepona

2
2
80 m2

Dodatkowe zasoby

CHCESZ POZOSTAĆ NA CZELE?

Bądź pierwszym, który dowie się, co trafi na rynek!

Porównaj oferty

Radek Sprenar