Twoje wyniki wyszukiwania

Penthouse Edge, Estepona

€ 2.100.000

Ogólne

  • Zaktualizowano:
  • 5 listopada, 2023
  • 3 Syp.
  • 2 Łaz.
  • 493 m2

Opis

Luksusowy penthouse z oszałamiającymi widokami: Ten penthouse oferuje zapierające dech w piersiach widoki na morze z każdej sypialni i jest skąpany w naturalnym świetle przez cały dzień. Otwarty salon sprawia, że czujesz się jak na szczycie świata. Na tarasie znajduje się prywatny basen.

Udogodnienia dla społeczności: Społeczność oferuje wspaniałe udogodnienia, takie jak odkryte baseny, kryty basen z podgrzewaną wodą, centrum odnowy biologicznej, które obejmuje kryty basen z podgrzewaną wodą, spa, saunę i łaźnię parową, a także siłownię. Dostępne są również korty tenisowe i do padla.

Życie w Esteponie: Zamieszkanie w Esteponie oznacza korzystanie z zalet nowej Złotej Mili na wybrzeżu Costa del Sol. Jest to jeden z regionów Europy o najwyższej jakości życia. Estepona, znana jako „Ogród Costa del Sol”, wyróżnia się białymi budynkami i ozdobionymi kwiatami balkonami i placami, wyróżniając się jako młode, otwarte miasto.

Klimat: Nie należy zapominać o klimacie. Ze średnią temperaturą 17 stopni Celsjusza i ponad 320 słonecznymi dniami w roku, Estepona jest przyjemnym miejscem do życia.

Na przestrzeni lat: Estepona przekształciła się w wyrafinowane miasto ze wszystkimi udogodnieniami i możliwościami spędzania wolnego czasu niezbędnymi do codziennego życia.

Maluje to piękny obraz zarówno penthouse’u, jak i życia, jakiego można się spodziewać mieszkając w Esteponie.

Ulubione

Ref: 245749

Kliknij na dowolne zdjęcie i przesuwaj.

Zadzwoń Do Nas |
+34 665 333 999

Zazwyczaj odpowiadamy na maile w ciągu 24 godzin. Z przyjemnością przygotujemy dla Państwa bezpłatną, niezobowiązującą ofertę nieruchomości lub odpowiemy na Państwa pytania.

Przesyłając zgłoszenie, wyrażają Państwo zgodę na kontakt za pośrednictwem poczty elektronicznej i akceptują naszą politykę prywatności.

Nie znasz Costa del Sol?

Zobacz wideo!

Chcesz Być do Przodu?

Bądź pierwszy informowany o nowościach na rynku!

Podobne Nieruchomości

Podobne oferty

Nieruchomości golfowe
Nowy rozwój

Więcej

Porównaj oferty

Radek Sprenar