Twoje wyniki wyszukiwania

Penthouse New Golden Mile, Estepona

€ 1.895.000

Ogólne

  • Zaktualizowano:
  • 6 listopada, 2023
  • 4 Syp.
  • 3 Łaz.
  • 155 m2

Opis

Ten niedawno odnowiony penthouse przy plaży oferuje luksusowy styl życia z panoramicznym widokiem na morze. Na głównym poziomie na otwartym planie znajduje się nowoczesna kuchnia wyposażona w wysokiej jakości sprzęt AGD marki Siemens oraz główna sypialnia z łazienką, oba wyposażone w najwyższej jakości wyposażenie. Taras powiększa przestrzeń dzienną, idealny do spożywania posiłków na świeżym powietrzu i relaksu. Dodatkowe udogodnienia obejmują ogrzewanie podłogowe w łazienkach i elektryczne rolety przeciwsłoneczne w sypialniach.

Górny poziom to oaza wypoczynku, na której znajduje się częściowo zadaszone solarium wyposażone w aneks kuchenny i miejsce do grillowania. Przestrzeń dodatkowo wzbogaca sauna, jacuzzi i sala gimnastyczna, a także urzekający element wodny. Penthouse wyposażony jest w nowoczesne, energooszczędne systemy klimatyzacji ciepłej i zimnej.

Ta niezwykła nieruchomość, położona na strzeżonym, zamkniętym osiedlu, dysponuje podziemnym parkingiem i komórką lokatorską. Udogodnienia społecznościowe obejmują całodobową ochronę, starannie zagospodarowane ogrody i pięciogwiazdkowy basen. Wyprzedaż obejmuje wszystkie meble i dekoracje, dzięki którym możesz płynnie przejść do nowego, wystawnego stylu życia.

Ulubione

Ref: 246038

Kliknij na dowolne zdjęcie i przesuwaj.

Zadzwoń Do Nas |
+34 665 333 999

Zazwyczaj odpowiadamy na maile w ciągu 24 godzin. Z przyjemnością przygotujemy dla Państwa bezpłatną, niezobowiązującą ofertę nieruchomości lub odpowiemy na Państwa pytania.

Przesyłając zgłoszenie, wyrażają Państwo zgodę na kontakt za pośrednictwem poczty elektronicznej i akceptują naszą politykę prywatności.

Nie znasz Costa del Sol?

Zobacz wideo!

Chcesz Być do Przodu?

Bądź pierwszy informowany o nowościach na rynku!

Podobne Nieruchomości

Podobne oferty

Nieruchomości golfowe
Nowy rozwój

Więcej

Porównaj oferty

Radek Sprenar