Twoje wyniki wyszukiwania

Penthouse Panoramic Paradise, Marbella

€ 1.950.000

Ogólne

  • Zaktualizowano:
  • 8 listopada, 2023
  • 3 Syp.
  • 3 Łaz.
  • 294 m2

Opis

Ten w pełni odnowiony dwupoziomowy penthouse znajduje się w Los Belvederes, zamkniętej społeczności w La Cerquilla, Nueva Andalucia. Nieruchomość oferuje niezakłócony panoramiczny widok na morze, góry i dolinę golfową. Wyposażony w całodobową ochronę, wspólne ogrody, basen, korty tenisowe i siłownię, penthouse zajmuje całe najwyższe piętro swojego bloku. Na głównym piętrze znajduje się przestronny salon/jadalnia z widokiem na morze, wysokiej klasy kuchnia na otwartym planie oraz sypialnia dla gości z łazienką.

Na górnym poziomie znajduje się dwuosobowy apartament główny z kominkiem, garderobą i prywatnym tarasem. Na drugim piętrze znajduje się dodatkowa sypialnia dla gości z łazienką i pralnia. Najnowocześniejsze udogodnienia, takie jak technologia aerotermalna firmy Daikin, ogrzewanie podłogowe i system dźwiękowy Sonos, dodają uroku penthouse’owi.

Dodatkowe udogodnienia obejmują miejsce parkingowe i komórkę lokatorską. Społeczność rozważa obecnie dodanie kortów do tenisa łopatkowego i jest wyposażona w saunę na siłowni.

Ulubione

Ref: 247146

Kliknij na dowolne zdjęcie i przesuwaj.

Zadzwoń Do Nas |
+34 665 333 999

Zazwyczaj odpowiadamy na maile w ciągu 24 godzin. Z przyjemnością przygotujemy dla Państwa bezpłatną, niezobowiązującą ofertę nieruchomości lub odpowiemy na Państwa pytania.

Przesyłając zgłoszenie, wyrażają Państwo zgodę na kontakt za pośrednictwem poczty elektronicznej i akceptują naszą politykę prywatności.

Nie znasz Costa del Sol?

Zobacz wideo!

Chcesz Być do Przodu?

Bądź pierwszy informowany o nowościach na rynku!

Podobne Nieruchomości

Więcej

Porównaj oferty

Radek Sprenar