Twoje wyniki wyszukiwania

QUINTESSENCE, Marbella

€ 450.000

Ogólne

  • Zaktualizowano:
  • 3 marca, 2024
  • 3 Syp.
  • 2 Łaz.
  • 120 m2

Opis

Quintessence to projekt mieszkalny, w którym szczególną uwagę zwraca się na design, jakość wykończeń i dbałość o detale. Przestrzenie w kompleksie są zaprojektowane tak, aby umożliwić wspólne życie, przekraczając tym samym standardowe pojęcie mieszkalnictwa i stając się stylem życia. Na terenie kompleksu znajduje się Social Club, miejsce, w którym każdy członek rodziny znajdzie coś dla siebie. Kompleks oferuje również basen, spa i turecką łaźnię z przepięknym widokiem na Marbellę i Morze Śródziemne.

Mieszkańcy mają możliwość wyboru wykończeń z katalogu bez dodatkowych opłat, dzięki czemu każde mieszkanie jest indywidualnie dostosowane do gustu właściciela. Dodatkowe opcje obejmują możliwość instalacji mini basenu na solarnym piętrze penthousów. Do udogodnień należą również wspólna przestrzeń do pracy oraz bar przy basenie z słonecznym tarasem.

Ulubione

Ref: 241666

Kliknij na dowolne zdjęcie i przesuwaj.

Zadzwoń Do Nas |
+34 665 333 999

Zazwyczaj odpowiadamy na maile w ciągu 24 godzin. Z przyjemnością przygotujemy dla Państwa bezpłatną, niezobowiązującą ofertę nieruchomości lub odpowiemy na Państwa pytania.

Przesyłając zgłoszenie, wyrażają Państwo zgodę na kontakt za pośrednictwem poczty elektronicznej i akceptują naszą politykę prywatności.

Nie znasz Costa del Sol?

Zobacz wideo!

Chcesz Być do Przodu?

Bądź pierwszy informowany o nowościach na rynku!

Podobne Nieruchomości

Więcej

Porównaj oferty

Radek Sprenar