Twoje wyniki wyszukiwania

QUINTESSENCE, Marbella

€ 450.000

Ref: 241666

Ogólne

  • Zaktualizowano:
  • 24 października, 2023
  • 3 Sypial.
  • 2 Łazien.
  • 120 m2

Opis

Quintessence to projekt mieszkalny, w którym szczególną uwagę zwraca się na design, jakość wykończeń i dbałość o detale. Przestrzenie w kompleksie są zaprojektowane tak, aby umożliwić wspólne życie, przekraczając tym samym standardowe pojęcie mieszkalnictwa i stając się stylem życia. Na terenie kompleksu znajduje się Social Club, miejsce, w którym każdy członek rodziny znajdzie coś dla siebie. Kompleks oferuje również basen, spa i turecką łaźnię z przepięknym widokiem na Marbellę i Morze Śródziemne.

Mieszkańcy mają możliwość wyboru wykończeń z katalogu bez dodatkowych opłat, dzięki czemu każde mieszkanie jest indywidualnie dostosowane do gustu właściciela. Dodatkowe opcje obejmują możliwość instalacji mini basenu na solarnym piętrze penthousów. Do udogodnień należą również wspólna przestrzeń do pracy oraz bar przy basenie z słonecznym tarasem.

Ulubione

Kliknij dowolne zdjęcie i zacznij przesuwać palcem.

ZADZWOŃ DO NAS JUŻ DZIŚ |
+34 665 333 999

Możesz spodziewać się odpowiedzi w ciągu 24 godzin. Z przyjemnością przygotujemy dla Ciebie niezobowiązujące spersonalizowane oferty nieruchomości lub odpowiemy na wszelkie Twoje pytania.

Wysyłając, zgadzasz się na kontakt drogą mailową i akceptujesz naszą politykę prywatności.

PODOBNE WŁAŚCIWOŚCI

Podobne oferty

Nowy rozwój
€ 605.000

Terra, San Pedro de Alcantara

2
2
99 m2

Dodatkowe zasoby

CHCESZ POZOSTAĆ NA CZELE?

Bądź pierwszym, który dowie się, co trafi na rynek!

Porównaj oferty

Radek Sprenar