Twoje wyniki wyszukiwania

RESIDENCIAL PACARAIMA, Torremolinos

€ 395.000

Ogólne

  • Zaktualizowano:
  • 3 marca, 2024
  • 3 Syp.
  • 2 Łaz.
  • 115 m2

Opis

Residencial Pacaraima to dobrze zaprojektowany kompleks mieszkaniowy oferujący domy wielorodzinne oraz bliźniacze. Architektura charakteryzuje się dużą symetrią i harmonią, zarówno w fasadach zewnętrznych, jak i wnętrzach. Kompleks oferuje 37 domów wielorodzinnych z opcjami 2, 3 lub 4 sypialniami, oraz 2 bliźniacze domy jednorodzinne. Każdy dom wyposażony jest w przestronne tarasy, które można wykorzystać przez cały rok.

Do dyspozycji mieszkańców są liczne udogodnienia. Każdy dom jest w pełni wyposażony, z umeblowaną kuchnią, klimatyzacją z segmentacją Airzone, technologią aerotermalną oraz zmotoryzowanymi roletami. Wspólne obszary to zielone przestrzenie, basen wielofunkcyjny z wejściem plażowym, leżaki wodne i tor pływacki. Dodatkowe udogodnienia to zewnętrzna strefa fitness, zewnętrzny plac zabaw dla dzieci oraz w pełni wyposażona wspólna strefa Txoco. Dostępne są również miejsca parkingowe dla samochodów i motocykli.

Ulubione

Ref: 254834

Kliknij na dowolne zdjęcie i przesuwaj.

Zadzwoń Do Nas |
+34 665 333 999

Zazwyczaj odpowiadamy na maile w ciągu 24 godzin. Z przyjemnością przygotujemy dla Państwa bezpłatną, niezobowiązującą ofertę nieruchomości lub odpowiemy na Państwa pytania.

Przesyłając zgłoszenie, wyrażają Państwo zgodę na kontakt za pośrednictwem poczty elektronicznej i akceptują naszą politykę prywatności.

Nie znasz Costa del Sol?

Zobacz wideo!

Chcesz Być do Przodu?

Bądź pierwszy informowany o nowościach na rynku!

Podobne Nieruchomości

Więcej

Porównaj oferty

Radek Sprenar