Twoje wyniki wyszukiwania

Rezydencja z panoramicznym widokiem na morze, Benahavis

€ 16.900.000

Ogólne

  • Zaktualizowano:
  • 5 listopada, 2023
  • 6 Syp.
  • 6 Łaz.
  • 2,052 m2

Opis

Położona w La Zagaleta, Benahavis – jednej z najbardziej ekskluzywnych zamkniętych społeczności w Europie – ta niedawno odnowiona nowoczesna rezydencja oferuje niezrównany luksus na wielkiej działce o powierzchni 9,545 m2. Willa płynnie łączy tradycyjną i współczesną architekturę, oferując ponad 2000 m2 powierzchni, w tym osiem sypialni, osiem łazienek oraz panoramiczne widoki na morze i góry. Społeczność oferuje najwyższej klasy udogodnienia, od pól golfowych po ośrodek jeździecki, zapewniając styl życia tak ekskluzywny, jak sama nieruchomość.

Dom został zaprojektowany z myślą o komforcie i stylu, z rozległymi salonami, elegancką kuchnią i podgrzewanym basenem. Każdy szczegół, od salonu kominkowego po garaż na 4 samochody, został skrupulatnie zaplanowany. Szklane drzwi łączą przestrzenie wewnętrzne z bujnymi ogrodami i strefami rozrywki na świeżym powietrzu, oferując idealne warunki do luksusowego życia i goszczenia.

Ekologiczna i energooszczędna nieruchomość to nie tylko dom, ale także doświadczenie, oferujące wszystko, od najwyższej klasy konstrukcji po zapierające dech w piersiach widoki. To uosobienie komfortu, luksusu i połączenia z naturą, co czyni go naprawdę wyjątkową inwestycją.

Ulubione

Ref: 245756

Kliknij na dowolne zdjęcie i przesuwaj.

Zadzwoń Do Nas |
+34 665 333 999

Zazwyczaj odpowiadamy na maile w ciągu 24 godzin. Z przyjemnością przygotujemy dla Państwa bezpłatną, niezobowiązującą ofertę nieruchomości lub odpowiemy na Państwa pytania.

Przesyłając zgłoszenie, wyrażają Państwo zgodę na kontakt za pośrednictwem poczty elektronicznej i akceptują naszą politykę prywatności.

Nie znasz Costa del Sol?

Zobacz wideo!

Chcesz Być do Przodu?

Bądź pierwszy informowany o nowościach na rynku!

Podobne Nieruchomości

Podobne oferty

Luksus
€ 12.900.000

Willa w Stylu Włoskim w La Zagaleta

8
8
2,702 m2
Nieruchomości golfowe

Więcej

Porównaj oferty

Radek Sprenar