Twoje wyniki wyszukiwania

Rezydencja z panoramicznym widokiem na morze, Benahavis

€ 16.900.000

Ref: 245756

Ogólne

  • Zaktualizowano:
  • 5 listopada, 2023
  • 6 Sypial.
  • 6 Łazien.
  • 2,052 m2

Opis

Położona w La Zagaleta, Benahavis – jednej z najbardziej ekskluzywnych zamkniętych społeczności w Europie – ta niedawno odnowiona nowoczesna rezydencja oferuje niezrównany luksus na wielkiej działce o powierzchni 9,545 m2. Willa płynnie łączy tradycyjną i współczesną architekturę, oferując ponad 2000 m2 powierzchni, w tym osiem sypialni, osiem łazienek oraz panoramiczne widoki na morze i góry. Społeczność oferuje najwyższej klasy udogodnienia, od pól golfowych po ośrodek jeździecki, zapewniając styl życia tak ekskluzywny, jak sama nieruchomość.

Dom został zaprojektowany z myślą o komforcie i stylu, z rozległymi salonami, elegancką kuchnią i podgrzewanym basenem. Każdy szczegół, od salonu kominkowego po garaż na 4 samochody, został skrupulatnie zaplanowany. Szklane drzwi łączą przestrzenie wewnętrzne z bujnymi ogrodami i strefami rozrywki na świeżym powietrzu, oferując idealne warunki do luksusowego życia i goszczenia.

Ekologiczna i energooszczędna nieruchomość to nie tylko dom, ale także doświadczenie, oferujące wszystko, od najwyższej klasy konstrukcji po zapierające dech w piersiach widoki. To uosobienie komfortu, luksusu i połączenia z naturą, co czyni go naprawdę wyjątkową inwestycją.

Ulubione

Kliknij dowolne zdjęcie i zacznij przesuwać palcem.

ZADZWOŃ DO NAS JUŻ DZIŚ |
+34 665 333 999

Możesz spodziewać się odpowiedzi w ciągu 24 godzin. Z przyjemnością przygotujemy dla Ciebie niezobowiązujące spersonalizowane oferty nieruchomości lub odpowiemy na wszelkie Twoje pytania.

Wysyłając, zgadzasz się na kontakt drogą mailową i akceptujesz naszą politykę prywatności.

PODOBNE WŁAŚCIWOŚCI

Podobne oferty

Nieruchomości golfowe
Nieruchomości golfowe
Luksus
€ 13.500.000

Mansion La Zagaleta, Benahavis

8
9
1,900 m2

Dodatkowe zasoby

CHCESZ POZOSTAĆ NA CZELE?

Bądź pierwszym, który dowie się, co trafi na rynek!

Porównaj oferty

Radek Sprenar