Twoje wyniki wyszukiwania

SANTA CLARA HOMES, Marbella

€ 1.029.000

Ogólne

  • Zaktualizowano:
  • 23 listopada, 2023
  • 4 Syp.
  • 3 Łaz.
  • 160 m2

Opis

Santa Clara Homes to prestiżowy rozwój mieszkaniowy w Marbelli, znany z luksusu i ekskluzywności. Położony w pobliżu międzynarodowych lotnisk Malaga i Gibraltar oraz dostępny poprzez główne drogi, jego lokalizacja jest idealna dla tych, którzy szukają wyrafinowanego stylu życia. Położony obok pola golfowego Santa Clara i otoczony naturą, rozwój oferuje domy zaprojektowane z mediterranejską esencją, podkreślające naturalne światło i zapierające dech w piersiach widoki przez rozległe okna. Otwarty plan łączy przestrzenie życiowe i kuchenne, tworząc fascynujący horyzont w każdym domu. To ekskluzywne doświadczenie mieszkalne oferuje 104 wykwintne trzy- i czteropokojowe rezydencje, przekraczając oczekiwania co do luksusowego życia. Ogrodzony kompleks na pierwszej linii pola golfowego wyróżnia się nowoczesnym designem, prywatnością, bujnymi ogrodami i dwoma dużymi basenami z tarasami słonecznymi. Santa Clara Homes to nieporównywal

Ulubione

Ref: 252483

Kliknij na dowolne zdjęcie i przesuwaj.

Zadzwoń Do Nas |
+34 665 333 999

Zazwyczaj odpowiadamy na maile w ciągu 24 godzin. Z przyjemnością przygotujemy dla Państwa bezpłatną, niezobowiązującą ofertę nieruchomości lub odpowiemy na Państwa pytania.

Przesyłając zgłoszenie, wyrażają Państwo zgodę na kontakt za pośrednictwem poczty elektronicznej i akceptują naszą politykę prywatności.

Nie znasz Costa del Sol?

Zobacz wideo!

Chcesz Być do Przodu?

Bądź pierwszy informowany o nowościach na rynku!

Podobne Nieruchomości

Więcej

Porównaj oferty

Radek Sprenar