Twoje wyniki wyszukiwania

Serenity Collection, Estepona

€ 207.000

Ogólne

  • Zaktualizowano:
  • 6 listopada, 2023
  • 2 Syp.
  • 2 Łaz.
  • 85 m2

Opis

Serenity Collection to zamknięty kompleks składający się z zaledwie 66 apartamentów z jedną, dwiema lub trzema sypialniami, rozmieszczonych na 3 piętrach.

Kompleks ma piękne i przestronne zagospodarowane tereny wspólne, basen dla dorosłych i jeden dla dzieci.

Posiada duże obszary zewnętrzne, aby cieszyć się doskonałym klimatem przez cały rok. Piękne tarasy o powierzchni od 25 do 165 metrów kwadratowych z widokiem, w zależności od apartamentu, na wspólne ogrody, basen, góry i / lub morze.
Lokale na parterze z zagospodarowanymi terenami o powierzchni od 15 do 208 m2, apartamenty na pierwszym piętrze z częściowo zadaszonymi tarasami o powierzchni od 25 do 35 m2 oraz penthouse’y z dodatkową przestrzenią na solarium na dachu. Apartament dla każdego!

Południowo-zachodnia orientacja większości tarasów pozwala w pełni wykorzystać słońce przez cały dzień.
Nowoczesne wykończenia i elementy zaprojektowane w celu zapewnienia optymalnego poziomu dobrego samopoczucia i efektywności energetycznej.

Ulubione

Ref: 245975

Kliknij na dowolne zdjęcie i przesuwaj.

Zadzwoń Do Nas |
+34 665 333 999

Zazwyczaj odpowiadamy na maile w ciągu 24 godzin. Z przyjemnością przygotujemy dla Państwa bezpłatną, niezobowiązującą ofertę nieruchomości lub odpowiemy na Państwa pytania.

Przesyłając zgłoszenie, wyrażają Państwo zgodę na kontakt za pośrednictwem poczty elektronicznej i akceptują naszą politykę prywatności.

Nie znasz Costa del Sol?

Zobacz wideo!

Chcesz Być do Przodu?

Bądź pierwszy informowany o nowościach na rynku!

Podobne Nieruchomości

Więcej

Porównaj oferty

Radek Sprenar