Twoje wyniki wyszukiwania

Solana Village, Mijas

€ 370.000

Ogólne

  • Zaktualizowano:
  • 6 listopada, 2023
  • 3 Syp.
  • 2 Łaz.
  • 120 m2

Opis

Rezydencja powstaje na szczycie wzgórza z widokiem na pole golfowe Europa, w bajecznym miejscu, z którego roztacza się panoramiczny widok na pole golfowe, a niektóre z nich na morze. Wszystkie mieszkania skierowane są na wschód lub południe, dzięki czemu przez cały dzień są dobrze oświetlone.

Zlokalizowany jest w pobliżu Domu Klubowego oraz Hotelu & Spa, gdzie właściciele nieruchomości w Resorcie mogą skorzystać z korzyści i zniżek, jakie zapewnia Karta Przywilejowa.

Idealny dla rodzin poszukujących domu wakacyjnego lub inwestorów poszukujących nieruchomości do wynajęcia na sezon letni z dobrym zwrotem.

Inwestycja podzielona jest na dwie niezależne działki, na których znajdzie się 105 i 90 mieszkań, wpisanych we wspólną koncepcję architektoniczną. Apartamenty golfowe pierwszej linii znajdują się w pobliżu hotelu, Clubhouse oraz strefy sportowej i SPA.

Pierwsza faza już trwa i obejmuje 48 mieszkań w pięciu budynkach po 3 kondygnacje.

Wszystkie apartamenty posiadają duże tarasy z przeszklonymi zabudową balkonów, dzięki czemu można w pełni cieszyć się bajecznym widokiem na pole golfowe, a apartamenty na parterze posiadają także prywatne ogródki z widokiem na basen, ogrody kurortowe i otaczające inwestycję pole golfowe .

Domy mają nowoczesny rozkład, z koncepcją całkowitego wykorzystania przestrzeni, z dużym salonem integrującym taras przez duże okna.

Domy są w pełni wyposażone, posiadają szafy wnękowe, klimatyzację, wyposażoną kuchnię ze sprzętem AGD, pakiet oświetlenia LED oraz w pełni wyposażone łazienki z szafką, lustrem i parawanem prysznicowym. Dostępny jest również pakiet dodatków umożliwiający personalizację Twojego domu.

Osiedle jest ogrodzone i posiada różne możliwości parkowania: na zewnątrz i wewnątrz. Do dyspozycji Gości jest także basen dla dorosłych, brodzik dla dzieci i wspólne ogrody z widokiem na dolinę.

Ulubione

Ref: 246031

Kliknij na dowolne zdjęcie i przesuwaj.

Zadzwoń Do Nas |
+34 665 333 999

Zazwyczaj odpowiadamy na maile w ciągu 24 godzin. Z przyjemnością przygotujemy dla Państwa bezpłatną, niezobowiązującą ofertę nieruchomości lub odpowiemy na Państwa pytania.

Przesyłając zgłoszenie, wyrażają Państwo zgodę na kontakt za pośrednictwem poczty elektronicznej i akceptują naszą politykę prywatności.

Nie znasz Costa del Sol?

Zobacz wideo!

Chcesz Być do Przodu?

Bądź pierwszy informowany o nowościach na rynku!

Podobne Nieruchomości

Podobne oferty

Nowy rozwój
€ 389.000

Alya Mijas, Mijas

4
145 m2
Nowy rozwój
€ 1.190.000

HIGUERON COLLECTION, Mijas

4
2
170 m2
Nowy rozwój
€ 578.000

ELYSEA SUITES, Mijas

3
2
110 m2

Więcej

Porównaj oferty

Radek Sprenar