Twoje wyniki wyszukiwania

Solemar, Casares

€ 288.000

Ogólne

  • Zaktualizowano:
  • 6 listopada, 2023
  • 2 Syp.
  • 2 Łaz.
  • 95 m2

Opis

Jest to ogrodzone osiedle z 58 apartamentami z 2 lub 3 sypialniami, rozmieszczonymi w 4 budynkach, które oferują domy na parterze z prywatnymi ogrodami, apartamenty na pierwszym piętrze z widokiem na morze, a zwieńczeniem są ekskluzywne penthouse’y z 3 sypialniami z imponującymi tarasami i wspaniałymi, niezakłóconymi widokami na Morze Śródziemne.

Każdy dom jest skierowany na południowy wschód i wszystkie mają przestronne tarasy, aby w pełni wykorzystać naturalne światło i wspaniałe widoki na morze.

Osiedle ma duże, zagospodarowane tereny dla rodzin i pięknie zaprojektowany wspólny basen.

Dla każdego apartamentu dostępne jest miejsce parkingowe na zewnątrz, pod pergolą zapewniającą cień.

Oferuje domy zaprojektowane tak, aby zapewnić maksymalny komfort swoim mieszkańcom, z wyborem najwyższej jakości materiałów prestiżowych marek i starannie przemyślanym projektem. Posiadają doskonały system klimatyzacji, który dostosowuje się do temperatury zarówno w chłodniejszych, jak i cieplejszych miesiącach, a także optymalną izolację akustyczną między domami a otoczeniem zewnętrznym.

Zbudowane zgodnie z przepisami zawartymi w nowym technicznym kodeksie budowlanym (CTE), domy te znajdują się w czołówce rynku, zapewniając najwyższy poziom efektywności energetycznej.
Kompleks położony jest pomiędzy drogami dojazdowymi do obszaru Casares i domu klubowego w Dona Julia Golf z bezpośrednim dostępem dla pieszych do Playa Ancha z drobnym piaskiem i około 4 minut jazdy od Sabinillas i Puerto de La Duquesa, gdzie znajdziesz to, co najlepsze w okolicy w zakresie lokalnej kuchni, sportu i zajęć rekreacyjnych.

Miłośnicy golfa będą mogli cieszyć się słynnym kompleksem Finca Cortesin, oddalonym o niecałe 10 minut jazdy samochodem, a także między innymi polami golfowymi Casares, Estepona i La Duquesa.

Ulubione

Ref: 245972

Kliknij na dowolne zdjęcie i przesuwaj.

Zadzwoń Do Nas |
+34 665 333 999

Zazwyczaj odpowiadamy na maile w ciągu 24 godzin. Z przyjemnością przygotujemy dla Państwa bezpłatną, niezobowiązującą ofertę nieruchomości lub odpowiemy na Państwa pytania.

Przesyłając zgłoszenie, wyrażają Państwo zgodę na kontakt za pośrednictwem poczty elektronicznej i akceptują naszą politykę prywatności.

Nie znasz Costa del Sol?

Zobacz wideo!

Chcesz Być do Przodu?

Bądź pierwszy informowany o nowościach na rynku!

Podobne Nieruchomości

Podobne oferty

Nieruchomości golfowe
Nieruchomości golfowe
Nieruchomości golfowe
€ 257.000

BLISS HOMES, Casares

2
2
98 m2
Nowy rozwój

Więcej

Porównaj oferty

Radek Sprenar