Twoje wyniki wyszukiwania

South Bay Old Town, Estepona

€ 437.000

Ogólne

  • Zaktualizowano:
  • 19 października, 2023
  • 2 Syp.
  • 2 Łaz.
  • 110 m2

Opis

Idealnie zlokalizowana inwestycja, zaledwie kilka minut spacerem od centrum miasta i z łatwym dostępem we wszystkich kierunkach. Międzynarodowe lotnisko w Maladze oddalone jest o godzinę jazdy samochodem, a lotnisko w Gibraltarze o 30 minut. Puerto Banus i Marbella oddalone są o nieco ponad 20 minut jazdy samochodem.

South Bay Estepona to idealny wybór dla tych, którzy szukają wysokiej jakości kosmopolitycznego życia w pobliżu wszystkich udogodnień i usług. Idealny drugi dom lub całoroczna rezydencja.
Awangardowy i elegancki projekt wykracza poza granice tradycyjnej architektury, oferując nową koncepcję miejskiego stylu życia poprzez połączenie najwyższej jakości materiałów z odważnymi nowymi inspirującymi projektami, dużymi, jasnymi przestrzeniami mieszkalnymi płynnie połączonymi z dużymi tarasami z niezrównanymi widokami na morze na Gibraltar i wybrzeże Afryki Północnej.

Pięknie zaprojektowane przestrzenie mieszkalne połączone z dużymi tarasami ze spektakularnymi widokami na ogrody, a z penthouse’ów piękne widoki na morze. Włosko zaprojektowane kuchnie z najlepszymi urządzeniami, duże płytki podłogowe, główne sypialnie z łazienkami. Nowoczesny i elegancki design w pełni wykorzystujący naturalne światło i otaczającą scenerię

Ulubione

Ref: 237029

Kliknij na dowolne zdjęcie i przesuwaj.

Zadzwoń Do Nas |
+34 665 333 999

Zazwyczaj odpowiadamy na maile w ciągu 24 godzin. Z przyjemnością przygotujemy dla Państwa bezpłatną, niezobowiązującą ofertę nieruchomości lub odpowiemy na Państwa pytania.

Przesyłając zgłoszenie, wyrażają Państwo zgodę na kontakt za pośrednictwem poczty elektronicznej i akceptują naszą politykę prywatności.

Nie znasz Costa del Sol?

Zobacz wideo!

Chcesz Być do Przodu?

Bądź pierwszy informowany o nowościach na rynku!

Podobne Nieruchomości

Podobne oferty

Nieruchomości golfowe
Nowy rozwój

Więcej

Porównaj oferty

Radek Sprenar