Twoje wyniki wyszukiwania

SOUTH PLACE, Estepona

€ 380.000

Ogólne

  • Zaktualizowano:
  • 10 listopada, 2023
  • 3 Syp.
  • 2 Łaz.
  • 110 m2

Opis

Twój nowy dom oferuje łatwy dostęp do wszelkiego rodzaju usług; w pobliżu znajduje się kilka parków, najlepsze restauracje w okolicy i centrum sportowe Las Mesas oddalone o zaledwie 3 minuty. Jeśli chodzi o opiekę zdrowotną, South Bay Las Mesas II jest otoczony różnymi ośrodkami, zarówno publicznymi, jak i prywatnymi.

Jest to kompleks 51 współczesnych apartamentów idealnie zlokalizowanych w Estepona Area, kilka minut spacerem od centrum miasta, z łatwym dostępem we wszystkich kierunkach. Międzynarodowe lotnisko w Maladze oddalone jest o godzinę jazdy samochodem, a lotnisko w Gibraltarze o 30 minut. Puerto Banus i Marbella oddalone są o nieco ponad 20 minut jazdy samochodem.

Inwestycja oferuje przestronne i komfortowe apartamenty z 2, 3 i 4 pokojami oraz wspaniałymi tarasami z doskonałymi wykończeniami, takimi jak system ogrzewania podłogowego i klimatyzacja. Obszary wspólne, takie jak basen i basen dla dzieci, sprawiają, że warto pamiętać o korzystaniu z uprzywilejowanej pogody w okolicy.

Jakość nieruchomości jest niezwykła, zapewniając wszystkie wygody i usługi w zasięgu ręki w całkowicie wyjątkowym otoczeniu. Cechy: Ogrodzony kompleks Spa & Sauna Baseny wspólnotowe Sala gimnastyczna

Ulubione

Ref: 248536

Kliknij na dowolne zdjęcie i przesuwaj.

Zadzwoń Do Nas |
+34 665 333 999

Zazwyczaj odpowiadamy na maile w ciągu 24 godzin. Z przyjemnością przygotujemy dla Państwa bezpłatną, niezobowiązującą ofertę nieruchomości lub odpowiemy na Państwa pytania.

Przesyłając zgłoszenie, wyrażają Państwo zgodę na kontakt za pośrednictwem poczty elektronicznej i akceptują naszą politykę prywatności.

Nie znasz Costa del Sol?

Zobacz wideo!

Chcesz Być do Przodu?

Bądź pierwszy informowany o nowościach na rynku!

Podobne Nieruchomości

Podobne oferty

Nieruchomości golfowe
Nowy rozwój

Więcej

Porównaj oferty

Radek Sprenar