Twoje wyniki wyszukiwania

SOUTH SAND, Estepona

€ 493.000

Ogólne

  • Zaktualizowano:
  • 3 marca, 2024
  • 2 Syp.
  • 2 Łaz.
  • 110 m2

Opis

South Sand to wyjątkowy projekt deweloperski oferujący mieszkania z 1 do 4 sypialniami w Esteponie na Costa del Sol. Każde mieszkanie zachwyca przestronnymi tarasami i wspólnymi obszarami zaprojektowanymi, aby cieszyć się urokami Estepony. South Sand to oaza spokoju, gdzie morze i góry są w zasięgu ręki, a wszystkie codzienne potrzeby są na wyciągnięcie ręki.

Projekt ten jest kwintesencją architektonicznej myśli, która szanuje naturalną topografię i oferuje widoki, które grają główną rolę. Udogodnienia obejmują baseny na świeżym powietrzu i kryte, ogrody zaprojektowane z myślą o niskim zużyciu wody, centrum fitness i pomieszczenia wspólne dla wszystkich mieszkańców. Wnętrza mieszkań są zaprojektowane z myślą o świetle i przestrzeni, z dużymi oknami i przestronnymi pomieszczeniami, które rozszerzają możliwości życia w harmonii z naturą.

South Sand nie tylko oferuje doskonałą lokalizację i otoczenie, ale także bezpośredni dostęp do pobliskich intymnych plaż, gdzie można się zrelaksować. Dodatkowo, z łatwym dostępem do autostrady A7 i łatwymi połączeniami do lotnisk w Maladze i Gibraltarze, South Sand jest idealnie położony, aby łatwo korzystać z bogatej oferty kulturalnej i rozrywkowej w Marbelli i Maladze. Odkryj ekskluzywny styl życia w South Sand, gdzie luksusowe mieszkanie spotyka się z pięknem natury i wygodą nowoczesnego życia.

Ulubione

Ref: 276273

Kliknij na dowolne zdjęcie i przesuwaj.

Zadzwoń Do Nas |
+34 665 333 999

Zazwyczaj odpowiadamy na maile w ciągu 24 godzin. Z przyjemnością przygotujemy dla Państwa bezpłatną, niezobowiązującą ofertę nieruchomości lub odpowiemy na Państwa pytania.

Przesyłając zgłoszenie, wyrażają Państwo zgodę na kontakt za pośrednictwem poczty elektronicznej i akceptują naszą politykę prywatności.

Nie znasz Costa del Sol?

Zobacz wideo!

Chcesz Być do Przodu?

Bądź pierwszy informowany o nowościach na rynku!

Podobne Nieruchomości

Podobne oferty

Nieruchomości golfowe
Nowy rozwój

Więcej

Porównaj oferty

Radek Sprenar