Twoje wyniki wyszukiwania

Sphere, Sotogrande

€ 795.000

Ogólne

  • Zaktualizowano:
  • 6 listopada, 2023
  • 3 Syp.
  • 2 Łaz.
  • 130 m2

Opis

Sphere składa się z 33 oszałamiających domów z dwiema, trzema i czterema sypialniami o układzie wnętrz, który ma na celu zwiększenie i tak już ogromnych przestrzeni. Domy zostały zaprojektowane z myślą o komforcie i dobrym samopoczuciu.

Trzy fasady i duże okna sięgające od podłogi do sufitu zapewniają naturalne światło w każdym z domów. Przestronny salon, o dwóch wysokościach w przypadku dwupoziomowych penthouse’ów, jest sercem domu, a obok tarasów i ogrodów udaje mu się uchwycić naturalne środowisko i zintegrować je z wnętrzem. Akcentem są hojne tarasy i ogrody, które gwarantują dialog między przestrzenią wewnętrzną i zewnętrzną. Tarasy o powierzchni od 40 m2 do 260 m2 i prywatne ogrody o powierzchni do 155 m2.

Powierzchnia domów waha się od 200 m2 w przypadku dwóch sypialni do 330 m2 w przypadku 4 sypialni lub penthouse’ów z 3 sypialniami, których powierzchnia przekracza 270 m2.
270 m2. Rezydencje Sphere Sotogrande zostały zaprojektowane tak, aby ich zamieszkiwanie było wyjątkowym doświadczeniem.

Przestronne i podwójne przestrzenie, które zapewniają zarówno funkcjonalność, jak i dobre samopoczucie. Oaza prywatności i zmysłowej przyjemności w tym samym czasie.

Sphere oferuje szeroki zakres usług półhotelowych zaprojektowanych z myślą o komforcie, spokoju i bezpieczeństwie mieszkańców.
Usługi mają na celu opiekę zarówno nad tymi, którzy mieszkają na stałe, jak i tymi, którzy robią to tymczasowo. Utrzymanie domu, jego przygotowanie na przybycie mieszkańca lub jego gości, a także codzienna obsługa, jest częścią propozycji komfortu oferowanej przez Sphere: concierge, sprzątanie wewnętrzne, konserwacja, a nawet wynajem.

Ulubione

Ref: 245971

Kliknij na dowolne zdjęcie i przesuwaj.

Zadzwoń Do Nas |
+34 665 333 999

Zazwyczaj odpowiadamy na maile w ciągu 24 godzin. Z przyjemnością przygotujemy dla Państwa bezpłatną, niezobowiązującą ofertę nieruchomości lub odpowiemy na Państwa pytania.

Przesyłając zgłoszenie, wyrażają Państwo zgodę na kontakt za pośrednictwem poczty elektronicznej i akceptują naszą politykę prywatności.

Nie znasz Costa del Sol?

Zobacz wideo!

Chcesz Być do Przodu?

Bądź pierwszy informowany o nowościach na rynku!

Podobne Nieruchomości

Podobne oferty

Nieruchomości golfowe
€ 471.000

Adel San Roque, San Roque

4
3
160 m2
Nieruchomości golfowe
€ 360.000

Emerald Greens, San Roque

3
2
90 m2

Więcej

Porównaj oferty

Radek Sprenar