Twoje wyniki wyszukiwania

Sphere, Sotogrande

€ 795.000

Ref: 245971

Ogólne

  • Zaktualizowano:
  • 6 listopada, 2023
  • 3 Sypial.
  • 2 Łazien.
  • 130 m2

Opis

Sphere składa się z 33 oszałamiających domów z dwiema, trzema i czterema sypialniami o układzie wnętrz, który ma na celu zwiększenie i tak już ogromnych przestrzeni. Domy zostały zaprojektowane z myślą o komforcie i dobrym samopoczuciu.

Trzy fasady i duże okna sięgające od podłogi do sufitu zapewniają naturalne światło w każdym z domów. Przestronny salon, o dwóch wysokościach w przypadku dwupoziomowych penthouse’ów, jest sercem domu, a obok tarasów i ogrodów udaje mu się uchwycić naturalne środowisko i zintegrować je z wnętrzem. Akcentem są hojne tarasy i ogrody, które gwarantują dialog między przestrzenią wewnętrzną i zewnętrzną. Tarasy o powierzchni od 40 m2 do 260 m2 i prywatne ogrody o powierzchni do 155 m2.

Powierzchnia domów waha się od 200 m2 w przypadku dwóch sypialni do 330 m2 w przypadku 4 sypialni lub penthouse’ów z 3 sypialniami, których powierzchnia przekracza 270 m2.
270 m2. Rezydencje Sphere Sotogrande zostały zaprojektowane tak, aby ich zamieszkiwanie było wyjątkowym doświadczeniem.

Przestronne i podwójne przestrzenie, które zapewniają zarówno funkcjonalność, jak i dobre samopoczucie. Oaza prywatności i zmysłowej przyjemności w tym samym czasie.

Sphere oferuje szeroki zakres usług półhotelowych zaprojektowanych z myślą o komforcie, spokoju i bezpieczeństwie mieszkańców.
Usługi mają na celu opiekę zarówno nad tymi, którzy mieszkają na stałe, jak i tymi, którzy robią to tymczasowo. Utrzymanie domu, jego przygotowanie na przybycie mieszkańca lub jego gości, a także codzienna obsługa, jest częścią propozycji komfortu oferowanej przez Sphere: concierge, sprzątanie wewnętrzne, konserwacja, a nawet wynajem.

Ulubione

Kliknij dowolne zdjęcie i zacznij przesuwać palcem.

ZADZWOŃ DO NAS JUŻ DZIŚ |
+34 665 333 999

Możesz spodziewać się odpowiedzi w ciągu 24 godzin. Z przyjemnością przygotujemy dla Ciebie niezobowiązujące spersonalizowane oferty nieruchomości lub odpowiemy na wszelkie Twoje pytania.

Wysyłając, zgadzasz się na kontakt drogą mailową i akceptujesz naszą politykę prywatności.

PODOBNE WŁAŚCIWOŚCI

Podobne oferty

Nieruchomości golfowe
€ 471.000

Adel San Roque, San Roque

4
3
160 m2
Nieruchomości golfowe
€ 360.000

Emerald Greens, San Roque

3
2
90 m2
Nieruchomości golfowe

Dodatkowe zasoby

CHCESZ POZOSTAĆ NA CZELE?

Bądź pierwszym, który dowie się, co trafi na rynek!

Porównaj oferty

Radek Sprenar