Twoje wyniki wyszukiwania

SUN LIFE, Marbella

€ 790.000

Ogólne

  • Zaktualizowano:
  • 29 stycznia, 2024
  • 4 Syp.
  • 3 Łaz.
  • 210 m2

Opis

Ta inwestycja na Costa del Sol oferuje ekskluzywne życie z zapierającymi dech w piersiach widokami na morze, pole golfowe i zachód słońca, zaledwie kilka minut od Marbelli i Puerto Banús oraz 35 minut od lotniska. Z widokiem na prestiżowe pole golfowe Santa Clara Golf, zapewnia styl życia na wysokim poziomie.

Nieruchomość obejmuje domy wielorodzinne z 4 sypialniami o powierzchni od 210 (+ 55) m2 oraz wille w zabudowie bliźniaczej o powierzchni 245 m2. Każdy dom obejmuje usługi „Resort Life” i dostęp do wspólnego garażu, a wszystkie budynki zaprojektowano tak, aby oferowały bezpośredni widok na morze.

Opcje personalizacji domu obejmują pakiet solarium z basenem na dachu, grillem, pergolą i nie tylko. Osiedle jest energooszczędne, wyposażone w ogrzewanie aerotermalne, dwuprzepływową wentylację z odzyskiem ciepła, ogrzewanie podłogowe, podwójne szyby i certyfikaty energetyczne.

Mieszkańcy mogą korzystać z różnych usług, takich jak całodobowy concierge, siłownia, centrum rowerów elektrycznych, kryty basen, spa, kontrolowany dostęp, śródziemnomorskie ogrody, zadaszony niezależny garaż, komórka lokatorska i funkcje inteligentnego domu. Dostępna jest również ekskluzywna przestrzeń do pracy dla mieszkańców oraz aplikacja oferująca szeroki zakres usług.

Ulubione

Ref: 255037

Kliknij na dowolne zdjęcie i przesuwaj.

Zadzwoń Do Nas |
+34 665 333 999

Zazwyczaj odpowiadamy na maile w ciągu 24 godzin. Z przyjemnością przygotujemy dla Państwa bezpłatną, niezobowiązującą ofertę nieruchomości lub odpowiemy na Państwa pytania.

Przesyłając zgłoszenie, wyrażają Państwo zgodę na kontakt za pośrednictwem poczty elektronicznej i akceptują naszą politykę prywatności.

Nie znasz Costa del Sol?

Zobacz wideo!

Chcesz Być do Przodu?

Bądź pierwszy informowany o nowościach na rynku!

Podobne Nieruchomości

Więcej

Porównaj oferty

Radek Sprenar