Twoje wyniki wyszukiwania

Sunset Bay, Estepona

€ 337.000

Ogólne

  • Zaktualizowano:
  • 5 czerwca, 2024
  • 3 Syp.
  • 2 Łaz.
  • 105 m2

Opis

Culmia Sunset Bay Estepona to prestiżowy kompleks mieszkalny na Costa del Sol, położony zaledwie 300 metrów od plaży i 5 minut jazdy od centrum Estepony. Oferuje wybór spośród 41 mieszkań z 1, 2 lub 3 sypialniami, każde z panoramicznym widokiem na morze i południowo-zachodnią orientacją. Kompleks wyposażony jest w liczne udogodnienia, w tym dwa baseny, solarium, zadbane ogrody, czytelnię i siłownię na świeżym powietrzu. Ponadto mieszkańcy mogą korzystać z Klubu Społecznego, Strefy Gimnastycznej, Putting Green, Punktu Zen oraz Miejsca Kardioprotekcyjnego. Bliskość pól golfowych, szpitala, centrów handlowych, szkół i obszarów sportowych, a także wygoda podróżowania, zaledwie 45 minut od lotniska w Gibraltarze i 55 minut od Międzynarodowego Lotniska w Maladze, sprawiają, że jest to idealne miejsce. Wybór między penthouse’ami z dużymi tarasami a parterowymi nieruchomościami z ogrodami pozwala na dostosowanie do indywidualnych preferencji i stylu życia.

Ulubione

Ref: 252413

Kliknij na dowolne zdjęcie i przesuwaj.

Zadzwoń Do Nas |
+34 665 333 999

Zazwyczaj odpowiadamy na maile w ciągu 24 godzin. Z przyjemnością przygotujemy dla Państwa bezpłatną, niezobowiązującą ofertę nieruchomości lub odpowiemy na Państwa pytania.

Przesyłając zgłoszenie, wyrażają Państwo zgodę na kontakt za pośrednictwem poczty elektronicznej i akceptują naszą politykę prywatności.

Nie znasz Costa del Sol?

Zobacz wideo!

Chcesz Być do Przodu?

Bądź pierwszy informowany o nowościach na rynku!

Podobne Nieruchomości

Podobne oferty

Nieruchomości golfowe
Nowy rozwój

Więcej

Porównaj oferty

Radek Sprenar