Twoje wyniki wyszukiwania

Symphony Suites, Estepona

€ 330.200

Ogólne

  • Zaktualizowano:
  • 5 listopada, 2023
  • 2 Syp.
  • 2 Łaz.

Opis

Symphony Suites to ekskluzywna promocja zlokalizowana w Cancelada, jednym z najlepszych obszarów New Golden Mile w Esteponie. Kompleks mieszkaniowy składa się z 82 domów rozmieszczonych na 4 wysokościach, głównie dwupoziomowych, z 2 i 3 sypialniami z tarasami i/lub ogrodami, a także penthouse’ów z solarium. Wszystkie domy posiadają komórkę lokatorską i garaż, a z większości z nich można podziwiać wspaniałe widoki na Morze Śródziemne.

Promocja obejmuje basen, idealny do korzystania z ponad 320 dni słońca i dobrej pogody oferowanej przez Costa del Sol, zarówno w pojedynkę, jak i w towarzystwie rodziny. Będą mieli również dostęp do krytej siłowni wyposażonej w sprzęt, zewnętrznego obszaru sportowego, 2 torów do gry w petanque i ekskluzywnego Club House of Cancelada.

Ulubione

Ref: 245750

Kliknij na dowolne zdjęcie i przesuwaj.

Zadzwoń Do Nas |
+34 665 333 999

Zazwyczaj odpowiadamy na maile w ciągu 24 godzin. Z przyjemnością przygotujemy dla Państwa bezpłatną, niezobowiązującą ofertę nieruchomości lub odpowiemy na Państwa pytania.

Przesyłając zgłoszenie, wyrażają Państwo zgodę na kontakt za pośrednictwem poczty elektronicznej i akceptują naszą politykę prywatności.

Nie znasz Costa del Sol?

Zobacz wideo!

Chcesz Być do Przodu?

Bądź pierwszy informowany o nowościach na rynku!

Podobne Nieruchomości

Podobne oferty

Nieruchomości golfowe
Nowy rozwój

Więcej

Porównaj oferty

Radek Sprenar