Twoje wyniki wyszukiwania

Terra, San Pedro de Alcantara

€ 605.000

Ogólne

  • Zaktualizowano:
  • 9 kwietnia, 2024
  • 2 Syp.
  • 2 Łaz.
  • 99 m2

Opis

Terra to nowy apartamentowiec mieszkalny z mieszkaniami od 2 do 4 sypialni oraz penthouse’ami z 4 sypialniami i 2 lub 3 łazienkami, zaledwie 700 metrów od promenady i 500 metrów od starego miasta San Pedro de Alcántara, w nowej strefie ekspansji nad morze Marbelli obok Puerto Banus pod nazwą NUEVA ALCÁNTARA.

Terra oferuje domy zaprojektowane tak, aby zapewnić maksymalny komfort ich właścicielom, z wyborem materiałów najwyższej jakości i prestiżowych marek, jak również starannie dopracowanym designem. Ponadto włączają doskonałe klimatyzowanie, dostosowane zarówno do chłodnych, jak i ciepłych miesięcy oraz optymalne wyciszenie między mieszkaniami a zewnętrznym otoczeniem.

Ich budowa według wytycznych nowego Kodeksu Technicznego Budowlanego (CTE) stawia te domy na czele rynku, ponieważ oferują jedne z najwyższych poziomów efektywności energetycznej.

Okolica ma przestronne i nowoczesne aleje z ścieżkami rowerowymi, ogrodami, transportem publicznym i jest otoczona sklepami i restauracjami.

Podsumowując, nowe mieszkanie z zaletami wysokiej jakości środowiska mieszkalnego, strategicznie położone obok Puerto Banus, za naprawdę niepowtarzalną cenę.

Ulubione

Ref: 267103

Kliknij na dowolne zdjęcie i przesuwaj.

Zadzwoń Do Nas |
+34 665 333 999

Państwo możecie spodziewać się odpowiedzi e-mail w ciągu 24 godzin. Z przyjemnością przygotujemy dla Państwa bezpłatną, niezobowiązującą ofertę nieruchomości lub odpowiemy na Państwa pytania.

Przesyłając zgłoszenie, wyrażasz zgodę na kontakt za pośrednictwem poczty elektronicznej i akceptujesz naszą politykę prywatności.

Nie znasz Costa del Sol?

Zobacz wideo!

Chcesz Być do Przodu?

Bądź pierwszy informowany o nowościach na rynku!

Podobne Nieruchomości

Podobne oferty

Luksus
€ 2.695.000

Luksusowy Penthouse, Marbella

3
4
171 m2
Nieruchomości golfowe

Więcej

Porównaj oferty

Radek Sprenar