Twoje wyniki wyszukiwania

THE VIEWS, Marbella

€ 1.199.000

Ogólne

  • Zaktualizowano:
  • 23 listopada, 2023
  • 4 Syp.
  • 3 Łaz.
  • 170 m2

Opis

Ten niezwykły projekt, położony między Marbellą a Benahavísem, oferuje 49 rezydencji w 7 budynkach, z dodatkowymi 70 w drugiej fazie, tworząc atmosferę ekskluzywnego kompleksu. Każda rezydencja została zaprojektowana z przestronnymi wnętrzami, naturalnym światłem, panoramicznymi widokami na morze i góry, i wyposażona w nowoczesne technologie i materiały premium. Udogodnienia obejmują 24/7 ochronę, usługi concierge, klub zdrowia ze spa, siłownią, basenami wewnętrznymi i zewnętrznymi oraz strefą dla dzieci. Marbella, znana ze swojego uroku starego miasta, luksusowych sklepów, plaż i tętniącego życiem nocnego życia, oraz Benahavís, słynący jako jadalnia Costa del Sol, oferują mieszankę kulturalnych i na świeżym powietrzu aktywności, czyniąc ten projekt idealnym na stałe miejsce zamieszkania lub luksusowe odosobnienie.

Ulubione

Ref: 252532

Kliknij na dowolne zdjęcie i przesuwaj.

Zadzwoń Do Nas |
+34 665 333 999

Zazwyczaj odpowiadamy na maile w ciągu 24 godzin. Z przyjemnością przygotujemy dla Państwa bezpłatną, niezobowiązującą ofertę nieruchomości lub odpowiemy na Państwa pytania.

Przesyłając zgłoszenie, wyrażają Państwo zgodę na kontakt za pośrednictwem poczty elektronicznej i akceptują naszą politykę prywatności.

Nie znasz Costa del Sol?

Zobacz wideo!

Chcesz Być do Przodu?

Bądź pierwszy informowany o nowościach na rynku!

Podobne Nieruchomości

Więcej

Porównaj oferty

Radek Sprenar