Twoje wyniki wyszukiwania

Tiara, Benahavis

€ 897.000

Ref: 245955

Ogólne

  • Zaktualizowano:
  • 8 listopada, 2023
  • 3 Sypial.
  • 4 Łazien.
  • 200 m2

Opis

Ten piękny kompleks oferuje wybór ekskluzywnych, zupełnie nowych domów, które zapewnią luksusowy i spokojny styl życia w oszałamiającej gminie Benahavis, która tworzy „Złoty Trójkąt” nieruchomości z Marbellą i Esteponą.
Zajmując podwyższoną lokalizację, z tego wspaniałego apartamentu będziesz mógł kontemplować jeden z najpiękniejszych krajobrazów na Costa del Sol. Kompleks składa się z 56 ekskluzywnych nieruchomości z trzema i czterema sypialniami z panoramicznym widokiem na morze, które są rozmieszczone w 7 blokach położonych w konturach wzgórza, zapewniając wszystkim nieruchomościom najlepsze możliwe widoki.

Projekt obejmuje tylko 2 nieruchomości na każdym piętrze, zapewniając każdemu apartamentowi prywatność i spokój. Każda nieruchomość jest doskonale zaprojektowana i przez cały czas zapewnia dobre samopoczucie i komfort. Składający się z jasnej, jasnej przestrzeni dziennej na otwartym planie, apartament rozciąga się na 144 m2 na 1 poziomie, z kolejnymi 58 m2 tarasami. Z elegancką, w pełni wyposażoną kuchnią na otwartym planie, wyposażoną w najnowsze urządzenia, apartament posiada również klimatyzację, ogrzewanie podłogowe i został zaprojektowany z myślą o efektywności energetycznej.
3 sypialnie są stylowo zaprojektowane, a apartament składa się z 4 pięknych, nowoczesnych łazienek, a główna sypialnia obejmuje również designerską garderobę.

Inwestycja posiada spektakularny balkon z widokiem na morze, zapewniający imponujące widoki na całą linię brzegową i zatokę Marbella, aż do Skały Gibraltarskiej z Afryką w tle, co czyni to idealne miejsce, w którym można cieszyć się nowoczesnym śródziemnomorskim stylem życia. Nieruchomość posiada wyznaczone miejsce parkingowe w garażu podziemnym.Kompleks ten obejmuje 3 baseny i strefę co-workingową dla mieszkańców.

Ulubione

Kliknij dowolne zdjęcie i zacznij przesuwać palcem.

ZADZWOŃ DO NAS JUŻ DZIŚ |
+34 665 333 999

Możesz spodziewać się odpowiedzi w ciągu 24 godzin. Z przyjemnością przygotujemy dla Ciebie niezobowiązujące spersonalizowane oferty nieruchomości lub odpowiemy na wszelkie Twoje pytania.

Wysyłając, zgadzasz się na kontakt drogą mailową i akceptujesz naszą politykę prywatności.

PODOBNE WŁAŚCIWOŚCI

Podobne oferty

Nieruchomości golfowe
Luksus
€ 2.250.000

Penthouse Byu Hills, Benahavis

3
2
151 m2

Dodatkowe zasoby

CHCESZ POZOSTAĆ NA CZELE?

Bądź pierwszym, który dowie się, co trafi na rynek!

Porównaj oferty

Radek Sprenar