Twoje wyniki wyszukiwania

VANIAN GARDENS lll, Estepona

€ 369.000

Ogólne

  • Zaktualizowano:
  • 4 grudnia, 2023
  • 2 Syp.
  • 2 Łaz.
  • 105 m2

Opis

Witaj w Vanian Gardens, ekskluzywnym kompleksie mieszkalnym położonym w uprzywilejowanej okolicy Estepony w Hiszpanii. Ten wyjątkowy projekt to więcej niż społeczność; to zaangażowanie w design, komfort, nowatorskie koncepcje, styl życia i otoczenie. Projekt obejmuje czterdzieści dziewięć mieszkań od 1 do 4 sypialni, o powierzchni począwszy od 85 m2 plus 21 m2 tarasu, aż do 160 m2 przestrzeni mieszkalnej uzupełnionej o 31 m2 tarasu.

Mieszkania w Vanian Gardens są zaprojektowane z myślą o różnorodnych potrzebach i stylach życia. Otwarte, nowoczesne i funkcjonalne pokoje, tarasy z niezrównanymi widokami, urocze mieszkania na parterze oraz imponujące prywatne ogrody tworzą atmosferę luksusu i komfortu. Rozwój obejmuje również szereg udogodnień wspólnotowych, w tym baseny, kino, sala wspólnotowa, w pełni wyposażona siłownia, luksusowe spa oraz Klub Młodzieżowy, wszystko otoczone wspaniałymi zielonymi terenami, tworząc unikalne i spokojne środowisko dla mieszkańców.

Vanian Gardens cieszy się uprzywilejowaną lokalizacją, która umieszcza wszystko w zasięgu ręki. Estepona, znana ze swoich intymnych, spokojnych plaż, zróżnicowanych restauracji i sklepów, bogatej kultury, obiektów sportowych i przygodach z przyrodą, jest tylko o rzut kamieniem. Ponadto, rezydencje znajdują się obok parku przyrodniczego Selwo Aventura, rozległego 14-hektarowego przestrzeni na świeżym powietrzu, który jest domem dla ponad 1000 zwierząt. Ta bliskość oferuje mieszkańcom liczne opcje wypoczynku i możliwości interakcji ze środowiskiem.

Mieszkania w Vanian Gardens są zaprojektowane z silnym naciskiem na efektywność energetyczną. Użycie określonych typów szyb pomaga utrzymać stałą temperaturę, znacznie redukując koszty klimatyzacji. Oprócz komfortu termicznego, mieszkania są zaprojektowane również z myślą o doskonałej izolacji akustycznej, zapewniając spokojne i ciche środowisko życiowe. Te energooszczędne środki przyczyniają się nie tylko do bardziej zrównoważonego środowiska poprzez redukcję emisji CO2, ale także skutkują niższymi rachunkami za media dla mieszkańców.

Ulubione

Ref: 247299

Kliknij na dowolne zdjęcie i przesuwaj.

Zadzwoń Do Nas |
+34 665 333 999

Zazwyczaj odpowiadamy na maile w ciągu 24 godzin. Z przyjemnością przygotujemy dla Państwa bezpłatną, niezobowiązującą ofertę nieruchomości lub odpowiemy na Państwa pytania.

Przesyłając zgłoszenie, wyrażają Państwo zgodę na kontakt za pośrednictwem poczty elektronicznej i akceptują naszą politykę prywatności.

Nie znasz Costa del Sol?

Zobacz wideo!

Chcesz Być do Przodu?

Bądź pierwszy informowany o nowościach na rynku!

Podobne Nieruchomości

Podobne oferty

Nieruchomości golfowe
Nowy rozwój

Więcej

Porównaj oferty

Radek Sprenar