Twoje wyniki wyszukiwania

Villa Views, Mijas

€ 1.745.000

Ogólne

  • Zaktualizowano:
  • 9 kwietnia, 2024
  • 4 Syp.
  • 4 Łaz.
  • 219 m2

Opis

Villas Mijas Views to ekskluzywna inwestycja obejmująca wille z czterema sypialniami zaprojektowane we współczesnym stylu architektonicznym i wyposażone w najnowszą technologię domową. Te wspaniałe nieruchomości oferują harmonijne połączenie morza, słońca i gór, położone w wyjątkowym otoczeniu.

Dobrze rozmieszczone przestrzenie wewnętrzne płynnie integrują część dzienną, jadalnię i w pełni wyposażoną kuchnię ze strefą śniadaniową, a wszystko to zaprojektowane tak, aby zmaksymalizować widoki przez duże, potrójne drzwi i okna.

Połączenie między przestrzenią wewnętrzną i zewnętrzną jest płynne, z dużymi zadaszonymi i odkrytymi tarasami, które służą jako idealne miejsca do relaksu z widokiem na Morze Śródziemne. Dodatkowe funkcje obejmują zamkniętą społeczność, widoki na morze i góry, bliskość plaży, prywatny basen i prywatny parking.

Rezydencja jest idealnie zlokalizowana, z plażą oddaloną o zaledwie 5 minut jazdy samochodem, polem golfowym oddalonym o 10 minut i lotniskiem oddalonym o 20 minut.

Mijas wyróżnia się wyjątkowym mikroklimatem, dziewiczymi plażami, światowej klasy polami golfowymi i zabytkami. Oferuje uderzający kontrast między tradycyjną lokalną kulturą a nowoczesnymi adaptacjami, zachowując jednocześnie swoją ponadczasową esencję. Miasto charakteryzuje się bielonymi budynkami, uroczymi patiami, bujnymi ogrodami i uroczymi pustelniami. Osłonięte górami, Mijas oferuje zapierające dech w piersiach widoki rozciągające się od wsi do morza, zachowując przy tym spokojne tempo i urok minionej epoki.

Ulubione

Ref: 255357

Kliknij na dowolne zdjęcie i przesuwaj.

Zadzwoń Do Nas |
+34 665 333 999

Państwo możecie spodziewać się odpowiedzi e-mail w ciągu 24 godzin. Z przyjemnością przygotujemy dla Państwa bezpłatną, niezobowiązującą ofertę nieruchomości lub odpowiemy na Państwa pytania.

Przesyłając zgłoszenie, wyrażasz zgodę na kontakt za pośrednictwem poczty elektronicznej i akceptujesz naszą politykę prywatności.

Nie znasz Costa del Sol?

Zobacz wideo!

Chcesz Być do Przodu?

Bądź pierwszy informowany o nowościach na rynku!

Podobne Nieruchomości

Podobne oferty

Nieruchomości golfowe
Sprzedaż
Nieruchomości golfowe
€ 895.000

ALTOS DE CAMPO, MIJAS

5
4
350 m2
Sprzedaż

Więcej

Porównaj oferty

Radek Sprenar