Twoje wyniki wyszukiwania

Vitta Marina, Mijas

€ 313.000

Ogólne

  • Zaktualizowano:
  • 8 listopada, 2023
  • 3 Syp.
  • 2 Łaz.
  • 105 m2

Opis

Vitta Marina to nowoczesny i funkcjonalny ogrodzony kompleks mieszkalny i idealne miejsce do życia. Inwestycja składa się z 72 domów z jedną, dwiema i trzema sypialniami na parterze, pierwszym piętrze lub penthousie. Wszystkie nieruchomości mają orientację południową lub południowo-zachodnią, a wiele z nich oferuje widok na morze.

Dodatkowo apartamenty na parterze posiadają piękny ogród, a penthouse’y przestronne tarasy. Wszystkie domy mają co najmniej jedno miejsce parkingowe i komórkę lokatorską.

Wspólne obszary zostały zaprojektowane z myślą o rekreacji i sporcie w spokojnym układzie. W Vitta Marina znajdują się wspaniałe przestrzenie ogrodowe ze wspólnym basenem, siłownią i salą towarzysko-gastronomiczną, gdzie można w pełni wykorzystać wolny czas.

Zadbaliśmy o każdy szczegół, aby przekształcić tę inwestycję w Twój przyszły dom. Zapewniamy atrakcyjne domy o miejskim, ekskluzywnym i funkcjonalnym designie, które są wyposażone zgodnie z najwyższymi standardami

Ulubione

Ref: 247147

Kliknij na dowolne zdjęcie i przesuwaj.

Zadzwoń Do Nas |
+34 665 333 999

Zazwyczaj odpowiadamy na maile w ciągu 24 godzin. Z przyjemnością przygotujemy dla Państwa bezpłatną, niezobowiązującą ofertę nieruchomości lub odpowiemy na Państwa pytania.

Przesyłając zgłoszenie, wyrażają Państwo zgodę na kontakt za pośrednictwem poczty elektronicznej i akceptują naszą politykę prywatności.

Nie znasz Costa del Sol?

Zobacz wideo!

Chcesz Być do Przodu?

Bądź pierwszy informowany o nowościach na rynku!

Podobne Nieruchomości

Podobne oferty

Nowy rozwój
€ 389.000

Alya Mijas, Mijas

4
145 m2
Nowy rozwój
€ 1.190.000

HIGUERON COLLECTION, Mijas

4
2
170 m2
Nowy rozwój
€ 578.000

ELYSEA SUITES, Mijas

3
2
110 m2

Więcej

Porównaj oferty

Radek Sprenar