Twoje wyniki wyszukiwania

W pełni odnowiony apartament przy plaży, ESTEPONA

€ 690.000

Ogólne

  • Zaktualizowano:
  • 5 listopada, 2023
  • 2 Syp.
  • 2 Łaz.
  • 87 m2

Opis

Całkowicie odnowiona nieruchomość przy plaży w prestiżowej i poszukiwanej okolicy New Golden Mile, pomiędzy Marbellą i Esteponą na Costa del Sol.

Ten apartament został odnowiony przy użyciu wysokiej jakości materiałów i oferuje 2 + 1 sypialnie, 2 łazienki i toaletę dla gości. Ma jasny i piękny salon i jadalnię oraz kuchnię na otwartym planie, z dużą ilością naturalnego światła wpadającego do środka, aby uczynić ten dom przytulnym dla członków rodziny, a także gości, którzy przyjeżdżają w odwiedziny.

Pokochasz panoramiczne, zapierające dech w piersiach widoki na Morze Śródziemne, Gibraltar i Afrykę na południowym zadaszonym tarasie o powierzchni 13 m2. Prywatne ogrodzone osiedle posiada wspólny basen, bujne tropikalne ogrody z bezpośrednim dostępem do plaży i oferuje podziemny wspólny parking.

Ulubione

Ref: 245747

Kliknij na dowolne zdjęcie i przesuwaj.

Zadzwoń Do Nas |
+34 665 333 999

Zazwyczaj odpowiadamy na maile w ciągu 24 godzin. Z przyjemnością przygotujemy dla Państwa bezpłatną, niezobowiązującą ofertę nieruchomości lub odpowiemy na Państwa pytania.

Przesyłając zgłoszenie, wyrażają Państwo zgodę na kontakt za pośrednictwem poczty elektronicznej i akceptują naszą politykę prywatności.

Nie znasz Costa del Sol?

Zobacz wideo!

Chcesz Być do Przodu?

Bądź pierwszy informowany o nowościach na rynku!

Podobne Nieruchomości

Podobne oferty

Nieruchomości golfowe
Nowy rozwój

Więcej

Porównaj oferty

Radek Sprenar