Twoje wyniki wyszukiwania

Willa Atalaya w zabudowie bliźniaczej, Estepona

€ 595.000

Ogólne

  • Zaktualizowano:
  • 19 października, 2023
  • 3 Syp.
  • 2 Łaz.
  • 112 m2

Opis

W pobliżu Benahavis, w sercu Nowej Złotej Mili i w połowie drogi między Puerto Banus i Esteponą, możesz teraz przekształcić ten niesamowity dom w swój wyjątkowy rodzinny dom marzeń w pobliżu plaży.

W środku trójkąta między Atalaya Golf & Country Club, Paraiso Golf i El Campanario Golf, ze wszystkimi ich udogodnieniami, oprócz zakupów i prestiżowych międzynarodowych szkół i ośrodków sportowych.

Wiele z nich z opcjami solarium i piwnicy, prywatnym ogrodem, a niektóre nadają się do niestandardowego prywatnego basenu, te współczesne i po prostu eleganckie wille cieszą się słoneczną orientacją zachodnią, a ich elewacja zapewnia wspaniałe widoki na okolicę z komfortem co najmniej dwóch naziemnych miejsc parkingowych lub podwójnego garażu.

Ulubione

Ref: 237044

Kliknij na dowolne zdjęcie i przesuwaj.

Zadzwoń Do Nas |
+34 665 333 999

Zazwyczaj odpowiadamy na maile w ciągu 24 godzin. Z przyjemnością przygotujemy dla Państwa bezpłatną, niezobowiązującą ofertę nieruchomości lub odpowiemy na Państwa pytania.

Przesyłając zgłoszenie, wyrażają Państwo zgodę na kontakt za pośrednictwem poczty elektronicznej i akceptują naszą politykę prywatności.

Nie znasz Costa del Sol?

Zobacz wideo!

Chcesz Być do Przodu?

Bądź pierwszy informowany o nowościach na rynku!

Podobne Nieruchomości

Podobne oferty

Nieruchomości golfowe
Nowy rozwój

Więcej

Porównaj oferty

Radek Sprenar