Twoje wyniki wyszukiwania

Willa Blue Pearl, San Pedro de Alcantara

€ 2.695.000

Ogólne

  • Zaktualizowano:
  • 3 marca, 2024
  • 5 Syp.
  • 3 Łaz.
  • 561 m2

Opis

Willa Blue Pearl, położona w prestiżowej zamkniętej społeczności z całodobową ochroną, to kwintesencja nowoczesnego luksusu. Zaprojektowana przez Gonzalez & Jacobson, ta nowoczesna rezydencja jest częścią ekskluzywnej społeczności 10 domów z basenem. Położona jest tuż przy plaży, otoczona kawiarniami, restauracjami i udogodnieniami miejskimi, naprzeciwko nowej promenady San Pedro.

Nieruchomość oferuje przestronny otwarty salon, jadalnię i kuchnię, łącząc jakość i styl. Do tego dochodzi piękny 55 m² taras, tworzący atrakcyjne przedłużenie salonu na zewnątrz. Wszystkie urządzenia i udogodnienia w domu są najwyższej klasy.

Willa posiada pięć sypialni – jedną na parterze, trzy na górze i kolejną na niższym poziomie, a także siłownię, jacuzzi, saunę i pokój kinowy. Jest to idealne rozwiązanie zarówno na krótko- i długoterminowy wynajem, jak i na komfortowy dom rodzinny.

Główną atrakcją jest wspaniały dach z panoramicznym widokiem na morze, basenem, miejscami do opalania i jadalnią na świeżym powietrzu, idealnymi na romantyczne zachody słońca. Do tego dochodzą dwa zadaszone miejsca parkingowe, zapewniające wygodę i bezstresowe życie.

Ulubione

Ref: 261742

Wideo

Video:

Kliknij na dowolne zdjęcie i przesuwaj.

Zadzwoń Do Nas |
+34 665 333 999

Zazwyczaj odpowiadamy na maile w ciągu 24 godzin. Z przyjemnością przygotujemy dla Państwa bezpłatną, niezobowiązującą ofertę nieruchomości lub odpowiemy na Państwa pytania.

Przesyłając zgłoszenie, wyrażają Państwo zgodę na kontakt za pośrednictwem poczty elektronicznej i akceptują naszą politykę prywatności.

Nie znasz Costa del Sol?

Zobacz wideo!

Chcesz Być do Przodu?

Bądź pierwszy informowany o nowościach na rynku!

Podobne Nieruchomości

Podobne oferty

Luksus
Luksus
€ 5.980.000

BLACK PEARL, Marbella

4
4
500 m2
Luksus
€ 3.150.000

Absolute Banus, Marbella

5
5
802 m2
Luksus
€ 3.950.000

Willa Vida, Marbella

4
5
340 m2

Więcej

Porównaj oferty

Radek Sprenar