Twoje wyniki wyszukiwania

Willa Finca Cortesin, Casares

€ 6.000.000

Ref: 237072

Ogólne

  • Zaktualizowano:
  • 19 października, 2023
  • 4 Sypial.
  • 5 Łazien.
  • 552 m2

Opis

Ta wyjątkowa willa, położona w prestiżowym hiszpańskim kurorcie Finca Cortesin, oferuje rzadką lokalizację na froncie mistrzowskiego pola golfowego. Do obiektu prowadzi pięknie zagospodarowany ogród, który naśladuje pole golfowe, zapewniając idealne połączenie natury i luksusu. Unikalne elementy architektoniczne, takie jak kamienne patio i łuki, wzbogacają osiedle, ustępując miejsca otwartej, bocznej przestrzeni mieszkalnej, która obejmuje wyjątkowo zaprojektowany basen.

Położona kilka minut jazdy od dziewiczego wybrzeża Casares, Finca Cortesin wyznacza standardy luksusowego andaluzyjskiego życia. Posiada uznany na całym świecie 5-gwiazdkowy hotel & spa, wyjątkowe nieruchomości i niezwykłe widoki na Morze Śródziemne i Afrykę. Ta posiadłość zapewnia dostęp do członkostwa w golfie i pełnych usług konsjerża wielokrotnie nagradzanego hotelu Finca Cortesin, co czyni ją jednym z najbardziej pożądanych adresów w Hiszpanii.

Ulubione

Kliknij dowolne zdjęcie i zacznij przesuwać palcem.

ZADZWOŃ DO NAS JUŻ DZIŚ |
+34 665 333 999

Możesz spodziewać się odpowiedzi w ciągu 24 godzin. Z przyjemnością przygotujemy dla Ciebie niezobowiązujące spersonalizowane oferty nieruchomości lub odpowiemy na wszelkie Twoje pytania.

Wysyłając, zgadzasz się na kontakt drogą mailową i akceptujesz naszą politykę prywatności.

PODOBNE WŁAŚCIWOŚCI

Podobne oferty

Luksus
€ 4.500.000

Willa Finca Cortesin, Casares

5
5
650 m2

Dodatkowe zasoby

CHCESZ POZOSTAĆ NA CZELE?

Bądź pierwszym, który dowie się, co trafi na rynek!

Porównaj oferty

Radek Sprenar