Twoje wyniki wyszukiwania

Willa Finca Cortesin, Casares

€ 6.000.000

Ogólne

  • Zaktualizowano:
  • 19 października, 2023
  • 4 Syp.
  • 5 Łaz.
  • 552 m2

Opis

Ta wyjątkowa willa, położona w prestiżowym hiszpańskim kurorcie Finca Cortesin, oferuje rzadką lokalizację na froncie mistrzowskiego pola golfowego. Do obiektu prowadzi pięknie zagospodarowany ogród, który naśladuje pole golfowe, zapewniając idealne połączenie natury i luksusu. Unikalne elementy architektoniczne, takie jak kamienne patio i łuki, wzbogacają osiedle, ustępując miejsca otwartej, bocznej przestrzeni mieszkalnej, która obejmuje wyjątkowo zaprojektowany basen.

Położona kilka minut jazdy od dziewiczego wybrzeża Casares, Finca Cortesin wyznacza standardy luksusowego andaluzyjskiego życia. Posiada uznany na całym świecie 5-gwiazdkowy hotel & spa, wyjątkowe nieruchomości i niezwykłe widoki na Morze Śródziemne i Afrykę. Ta posiadłość zapewnia dostęp do członkostwa w golfie i pełnych usług konsjerża wielokrotnie nagradzanego hotelu Finca Cortesin, co czyni ją jednym z najbardziej pożądanych adresów w Hiszpanii.

Ulubione

Ref: 237072

Kliknij na dowolne zdjęcie i przesuwaj.

Zadzwoń Do Nas |
+34 665 333 999

Zazwyczaj odpowiadamy na maile w ciągu 24 godzin. Z przyjemnością przygotujemy dla Państwa bezpłatną, niezobowiązującą ofertę nieruchomości lub odpowiemy na Państwa pytania.

Przesyłając zgłoszenie, wyrażają Państwo zgodę na kontakt za pośrednictwem poczty elektronicznej i akceptują naszą politykę prywatności.

Nie znasz Costa del Sol?

Zobacz wideo!

Chcesz Być do Przodu?

Bądź pierwszy informowany o nowościach na rynku!

Podobne Nieruchomości

Podobne oferty

Luksus
Od € 2.600.000

La Loma de Cortesin, Casares

3
3
342 m2
Luksus
€ 4.500.000

Willa Finca Cortesin, Casares

5
5
650 m2

Więcej

Porównaj oferty

Radek Sprenar