Twoje wyniki wyszukiwania

Willa Finca Cortesin, Casares

€ 4.500.000

Ref: 237039

Ogólne

  • Zaktualizowano:
  • 19 października, 2023
  • 5 Sypial.
  • 5 Łazien.
  • 650 m2

Opis

Niesamowita luksusowa willa dostępna w Finca Cortesin!

Położony między dołkami 9 i 10, projekt ten zakończy i skonsoliduje obszar mieszkalny w bezpośrednim sąsiedztwie hotelu Finca Cortesin. Teren znajduje się na niewielkim wzgórzu o wystarczającym nachyleniu, aby wszystkie domy mogły cieszyć się wspaniałymi widokami na pole golfowe, góry Sierra Bermeja, a w większości przypadków także na morze.

Aby dostosować wille do terenu, zaprojektowaliśmy trzy różne modele willi o powierzchni od 605 do 724 m2, z 4, 5 i 6 sypialniami z łazienkami, salonami o powierzchni do 90 m2 i wysokości sufitu 5,5 m, w pełni wyposażonymi kuchniami, bardzo przestronnymi strefami serwisowymi, parkingiem na 2 samochody, prywatnym ogrodem i basenem.

Właściciele nieruchomości będą mogli korzystać z usług hotelowych, w tym posiłków serwowanych w zaciszu własnego domu, sprzątania, projektowania wnętrz, ogólnej konserwacji i ogrodnictwa, a także z naszej wyjątkowej usługi Concierge.

Ulubione

Kliknij dowolne zdjęcie i zacznij przesuwać palcem.

ZADZWOŃ DO NAS JUŻ DZIŚ |
+34 665 333 999

Możesz spodziewać się odpowiedzi w ciągu 24 godzin. Z przyjemnością przygotujemy dla Ciebie niezobowiązujące spersonalizowane oferty nieruchomości lub odpowiemy na wszelkie Twoje pytania.

Wysyłając, zgadzasz się na kontakt drogą mailową i akceptujesz naszą politykę prywatności.

PODOBNE WŁAŚCIWOŚCI

Podobne oferty

Luksus
€ 6.000.000

Willa Finca Cortesin, Casares

4
5
552 m2

Dodatkowe zasoby

CHCESZ POZOSTAĆ NA CZELE?

Bądź pierwszym, który dowie się, co trafi na rynek!

Porównaj oferty

Radek Sprenar