Twoje wyniki wyszukiwania

Willa Marbella Club Golf Resort, Benahavis

€ 4.750.000

Ref: 248530

Ogólne

  • Zaktualizowano:
  • 10 listopada, 2023
  • 7 Sypial.
  • 7 Łazien.
  • 815 m2

Opis

Casa Morisca to niezwykła luksusowa willa zbudowana na wznoszącej się działce w Marbella Club Golf Resort. Płynnie łącząc tradycyjną architekturę andaluzyjską i Alhambrę z klasycznymi i współczesnymi stylami, nieruchomość odzwierciedla skrupulatną dbałość o szczegóły. Zaprojektowana i zbudowana przez obecnego właściciela, ta wielopoziomowa willa posiada centralne atrium, marmurowe schody i windę, uosabiając szczyt stylu i bogactwa.

Położona na rozległej działce o powierzchni 5000 m2, willa oferuje niezrównane 360-stopniowe widoki, uchwycenie esencji hiszpańskiej wsi, Gibraltaru, Morza Śródziemnego, wybrzeża Afryki i wypielęgnowanych zieleni prestiżowego ośrodka golfowego. Jego strategiczna lokalizacja nie tylko obiecuje wysublimowane widoki, ale także zapewnia komfort całodobowej ochrony, wyśmienitą kuchnię na miejscu i najnowocześniejsze zaplecze rekreacyjne.

Dzięki dostępności do najwyżej ocenianych międzynarodowych szkół i serca Marbelli, ta wyjątkowa nieruchomość jest zarówno rezydencją pełną charakteru, jak i nowoczesnym domem rodzinnym, gwarantującym życie w niezrównanej prywatności i luksusie.

Ulubione

Kliknij dowolne zdjęcie i zacznij przesuwać palcem.

ZADZWOŃ DO NAS JUŻ DZIŚ |
+34 665 333 999

Możesz spodziewać się odpowiedzi w ciągu 24 godzin. Z przyjemnością przygotujemy dla Ciebie niezobowiązujące spersonalizowane oferty nieruchomości lub odpowiemy na wszelkie Twoje pytania.

Wysyłając, zgadzasz się na kontakt drogą mailową i akceptujesz naszą politykę prywatności.

PODOBNE WŁAŚCIWOŚCI

Podobne oferty

Nieruchomości golfowe
Nieruchomości golfowe
Luksus
€ 13.500.000

Mansion La Zagaleta, Benahavis

8
9
1,900 m2

Dodatkowe zasoby

CHCESZ POZOSTAĆ NA CZELE?

Bądź pierwszym, który dowie się, co trafi na rynek!

Porównaj oferty

Radek Sprenar