Twoje wyniki wyszukiwania

Willa Marbella Club Golf Resort, Benahavis

€ 4.750.000

Ogólne

  • Zaktualizowano:
  • 10 listopada, 2023
  • 7 Syp.
  • 7 Łaz.
  • 815 m2

Opis

Casa Morisca to niezwykła luksusowa willa zbudowana na wznoszącej się działce w Marbella Club Golf Resort. Płynnie łącząc tradycyjną architekturę andaluzyjską i Alhambrę z klasycznymi i współczesnymi stylami, nieruchomość odzwierciedla skrupulatną dbałość o szczegóły. Zaprojektowana i zbudowana przez obecnego właściciela, ta wielopoziomowa willa posiada centralne atrium, marmurowe schody i windę, uosabiając szczyt stylu i bogactwa.

Położona na rozległej działce o powierzchni 5000 m2, willa oferuje niezrównane 360-stopniowe widoki, uchwycenie esencji hiszpańskiej wsi, Gibraltaru, Morza Śródziemnego, wybrzeża Afryki i wypielęgnowanych zieleni prestiżowego ośrodka golfowego. Jego strategiczna lokalizacja nie tylko obiecuje wysublimowane widoki, ale także zapewnia komfort całodobowej ochrony, wyśmienitą kuchnię na miejscu i najnowocześniejsze zaplecze rekreacyjne.

Dzięki dostępności do najwyżej ocenianych międzynarodowych szkół i serca Marbelli, ta wyjątkowa nieruchomość jest zarówno rezydencją pełną charakteru, jak i nowoczesnym domem rodzinnym, gwarantującym życie w niezrównanej prywatności i luksusie.

Ulubione

Ref: 248530

Kliknij na dowolne zdjęcie i przesuwaj.

Zadzwoń Do Nas |
+34 665 333 999

Zazwyczaj odpowiadamy na maile w ciągu 24 godzin. Z przyjemnością przygotujemy dla Państwa bezpłatną, niezobowiązującą ofertę nieruchomości lub odpowiemy na Państwa pytania.

Przesyłając zgłoszenie, wyrażają Państwo zgodę na kontakt za pośrednictwem poczty elektronicznej i akceptują naszą politykę prywatności.

Nie znasz Costa del Sol?

Zobacz wideo!

Chcesz Być do Przodu?

Bądź pierwszy informowany o nowościach na rynku!

Podobne Nieruchomości

Podobne oferty

Luksus
€ 12.900.000

Willa w Stylu Włoskim w La Zagaleta

8
8
2,702 m2
Nieruchomości golfowe

Więcej

Porównaj oferty

Radek Sprenar