Twoje wyniki wyszukiwania

Willa Vibra, Marbella

€ 2.795.000

Ogólne

  • Zaktualizowano:
  • 6 listopada, 2023
  • 7 Syp.
  • 4 Łaz.
  • 262 m2

Opis

„Villa Vibra” szczyci się idealną lokalizacją, która płynnie łączy wygodę i rozrywkę. Położona w pobliżu różnych udogodnień, willa oferuje również zapierające dech w piersiach widoki na góry, co zwiększa jej atrakcyjność.

Villa Vibra wyposażona jest w szereg udogodnień zaprojektowanych w celu poprawy komfortu życia. Wśród tych funkcji znajduje się jacuzzi do relaksu, kort do padla dla entuzjastów sportu, pole do minigolfa na pełne zabawy rodzinne popołudnia oraz grill na świeżym powietrzu do organizowania wspaniałych spotkań.

Biorąc pod uwagę lokalizację w słonecznej Marbelli, willa pozwala w pełni wykorzystać ciepłe, słoneczne dni i piękne, spokojne wieczory. Oprócz tego, że jest wspaniałym domem, Villa Vibra stanowi również obiecującą okazję inwestycyjną. Dzięki potencjałowi wysokiego zwrotu z inwestycji zarówno z wynajmu krótko-, jak i długoterminowego, nieruchomość ta jest obiecującym przedsięwzięciem dla tych, którzy chcą zainwestować w kwitnący rynek nieruchomości w Marbelli.

Ulubione

Ref: 245966

Kliknij na dowolne zdjęcie i przesuwaj.

Zadzwoń Do Nas |
+34 665 333 999

Zazwyczaj odpowiadamy na maile w ciągu 24 godzin. Z przyjemnością przygotujemy dla Państwa bezpłatną, niezobowiązującą ofertę nieruchomości lub odpowiemy na Państwa pytania.

Przesyłając zgłoszenie, wyrażają Państwo zgodę na kontakt za pośrednictwem poczty elektronicznej i akceptują naszą politykę prywatności.

Nie znasz Costa del Sol?

Zobacz wideo!

Chcesz Być do Przodu?

Bądź pierwszy informowany o nowościach na rynku!

Podobne Nieruchomości

Podobne oferty

Nieruchomości golfowe
€ 1.095.000

Nowoczesny Dom w Guadalmina Alta

4
4
371 m2
Luksus
€ 7.500.000

Willa z Widokiem na Pole Golfowe

5
5
1,023 m2

Więcej

Porównaj oferty

Radek Sprenar