Twoje wyniki wyszukiwania

Willa Vibra, Marbella

€ 2.795.000

Ref: 245966

Ogólne

  • Zaktualizowano:
  • 6 listopada, 2023
  • 7 Sypial.
  • 4 Łazien.
  • 262 m2

Opis

„Villa Vibra” szczyci się idealną lokalizacją, która płynnie łączy wygodę i rozrywkę. Położona w pobliżu różnych udogodnień, willa oferuje również zapierające dech w piersiach widoki na góry, co zwiększa jej atrakcyjność.

Villa Vibra wyposażona jest w szereg udogodnień zaprojektowanych w celu poprawy komfortu życia. Wśród tych funkcji znajduje się jacuzzi do relaksu, kort do padla dla entuzjastów sportu, pole do minigolfa na pełne zabawy rodzinne popołudnia oraz grill na świeżym powietrzu do organizowania wspaniałych spotkań.

Biorąc pod uwagę lokalizację w słonecznej Marbelli, willa pozwala w pełni wykorzystać ciepłe, słoneczne dni i piękne, spokojne wieczory. Oprócz tego, że jest wspaniałym domem, Villa Vibra stanowi również obiecującą okazję inwestycyjną. Dzięki potencjałowi wysokiego zwrotu z inwestycji zarówno z wynajmu krótko-, jak i długoterminowego, nieruchomość ta jest obiecującym przedsięwzięciem dla tych, którzy chcą zainwestować w kwitnący rynek nieruchomości w Marbelli.

Ulubione

Kliknij dowolne zdjęcie i zacznij przesuwać palcem.

ZADZWOŃ DO NAS JUŻ DZIŚ |
+34 665 333 999

Możesz spodziewać się odpowiedzi w ciągu 24 godzin. Z przyjemnością przygotujemy dla Ciebie niezobowiązujące spersonalizowane oferty nieruchomości lub odpowiemy na wszelkie Twoje pytania.

Wysyłając, zgadzasz się na kontakt drogą mailową i akceptujesz naszą politykę prywatności.

PODOBNE WŁAŚCIWOŚCI

Podobne oferty

Nieruchomości golfowe
€ 1.095.000

Nowoczesny Dom w Guadalmina Alta

4
4
371 m2
Luksus
€ 7.500.000

Willa z Widokiem na Pole Golfowe

5
5
1,023 m2

Dodatkowe zasoby

CHCESZ POZOSTAĆ NA CZELE?

Bądź pierwszym, który dowie się, co trafi na rynek!

Porównaj oferty

Radek Sprenar