Twoje wyniki wyszukiwania

Willa z Widokiem na Pole Golfowe

€ 7.500.000

Ogólne

  • Zaktualizowano:
  • 3 marca, 2024
  • 5 Syp.
  • 5 Łaz.
  • 1,023 m2

Opis

Ta wyjątkowa nieruchomość na narożnej działce oferuje zachwycające widoki na pole golfowe i górę La Concha, otoczona bujną zielenią zapewniającą prywatność. Wspaniałe wejście z urzekającym ogrodem prowadzi do prywatnego podjazdu i przestronnego garażu na 10 samochodów. Zewnętrzne przestrzenie są spokojną oazą z licznymi strefami wypoczynku i jadalniami na świeżym powietrzu, oraz dwupoziomowym ogrodem połączonym schodami z oświetleniem LED. Prywatny basen nieskończoność z głęboko niebieskimi płytkami podnosi luksus. Wnętrze z rafinowanym designem łączy przestrzenie wewnętrzne i zewnętrzne przez szklane drzwi przesuwne. Wspaniały salon oferuje wykwintne meble i drewniane akcenty. Otwarta jadalnia i kuchnia z wysokimi sufitami z drewnianymi belkami, centralną wyspą i najnowocześniejszymi urządzeniami. Łączność jest bezproblemowa dzięki windzie łączącej piętra. Każde pomieszczenie emanuje elegancją, szczególnie ekstrawagancka główna sypialnia z dostępem do tarasu i oszałamiającymi widokami, uzupełniona o luksusową główną łazienkę z wyrafinowanymi wykończeniami. Kompletny doświadczenie zapewnia luksusowe spa, w tym Hammam i turecką łaźnię. Ta willa to oświadczenie o wyrafinowanym i eleganckim życiu.

Ulubione

Ref: 267095

Kliknij na dowolne zdjęcie i przesuwaj.

Zadzwoń Do Nas |
+34 665 333 999

Zazwyczaj odpowiadamy na maile w ciągu 24 godzin. Z przyjemnością przygotujemy dla Państwa bezpłatną, niezobowiązującą ofertę nieruchomości lub odpowiemy na Państwa pytania.

Przesyłając zgłoszenie, wyrażają Państwo zgodę na kontakt za pośrednictwem poczty elektronicznej i akceptują naszą politykę prywatności.

Nie znasz Costa del Sol?

Zobacz wideo!

Chcesz Być do Przodu?

Bądź pierwszy informowany o nowościach na rynku!

Podobne Nieruchomości

Podobne oferty

Nieruchomości golfowe
€ 1.095.000

Nowoczesny Dom w Guadalmina Alta

4
4
371 m2

Więcej

Porównaj oferty

Radek Sprenar