Twoje wyniki wyszukiwania

Wygodna Willa Blisko Puerto Banús, Marbella

€ 2.495.000

Ogólne

  • Zaktualizowano:
  • 9 kwietnia, 2024
  • 5 Syp.
  • 5 Łaz.
  • 260 m2

Opis

Villa Midori, położona blisko Puerto Banús, to przemyślanie wyposażona rezydencja oferująca praktyczne i komfortowe doświadczenie życiowe. Wschodnia orientacja willi umożliwia mieszkańcom cieszenie się porannym słońcem i wspaniałym widokiem na górę La Concha. Wyposażona w skuteczny system alarmowy i ogrzewanie podłogowe na całej powierzchni, zapewnia komfort we wszystkich porach roku. Ponadto willa posiada podgrzewany basen do użytku przez cały rok. Wysokiej jakości łączność jest zapewniona dzięki WiFi MESH i wzmacniaczowi telefonu/internetu. Oświetlenie willi można dostosować za pomocą ściemniaczy, tworząc przytulną atmosferę. Składa się z pięciu sypialni i łazienek, sauny i siłowni, spełniając potrzeby relaksu i fitnessu. Wygodnie zawiera również wiatę na samochód wyposażoną w ładowarkę do samochodów elektrycznych, podkreślając jej nowoczesne udogodnienia.

Ulubione

Ref: 258717

Kliknij na dowolne zdjęcie i przesuwaj.

Zadzwoń Do Nas |
+34 665 333 999

Państwo możecie spodziewać się odpowiedzi e-mail w ciągu 24 godzin. Z przyjemnością przygotujemy dla Państwa bezpłatną, niezobowiązującą ofertę nieruchomości lub odpowiemy na Państwa pytania.

Przesyłając zgłoszenie, wyrażasz zgodę na kontakt za pośrednictwem poczty elektronicznej i akceptujesz naszą politykę prywatności.

Nie znasz Costa del Sol?

Zobacz wideo!

Chcesz Być do Przodu?

Bądź pierwszy informowany o nowościach na rynku!

Podobne Nieruchomości

Podobne oferty

Plaża
Luksus
Nieruchomości golfowe
€ 257.000

BLISS HOMES, Casares

2
2
98 m2
Nowy rozwój
€ 493.000

SOUTH SAND, Estepona

2
2
110 m2

Więcej

Porównaj oferty

Radek Sprenar