Twoje wyniki wyszukiwania

NOWE PROJEKTY

Oto tylko mała część szerokiej oferty nieruchomości, którą możemy zaoferować.

Z głębokim zrozumieniem lokalnego rynku oferujemy spersonalizowany wybór nieruchomości oraz kompleksowe usługi, bez opłat i zobowiązań.

Skontaktuj się z nami, aby uzyskać nie tylko niezawodnego partnera, ale również pewność, że cały proces zakupu nieruchomości przebiegnie płynnie.

CZYM SĄ PROJEKTY DEWELOPERSKIE?

Oferujemy najszerszą gamę projektów deweloperskich w Hiszpanii, na Costa del Sol. Wybór zależy od fazy, w której zdecydujesz się nieruchomość zakupić. Możesz albo inwestować w projekt na etapie „zielonej łąki”, albo wybrać już gotowy i w pełni wyposażony apartament (z lodówką, sprzętami kuchennymi, pralką itd.), gotowy do natychmiastowego zamieszkania. Główną zaletą takich nieruchomości są atrakcyjne ceny na początkowym etapie inwestycji, co jest szczególnie korzystne dla inwestorów, którzy mogą liczyć na 20-30% wzrost wartości swojej inwestycji po zakończeniu budowy.

Nowy rozwój
€ 489.000

SOUTH SAND, Estepona

2
2
110 m2
Nowy rozwój
€ 362.000

ZENITY, Estepona

3
2
110 m2
Nowy rozwój
€ 332.000

MARINA GOLDEN BAY, Benalmadena

3
2
105 m2
Nieruchomości golfowe
€ 225.000

CAMARATE HILLS, Casares

2
2
99 m2
Nowy rozwój
€ 290.000

ARANYA, Estepona

3
2
99 m2
Nieruchomości golfowe
€ 925.000

EL DUENDE, Estepona

4
3
380 m2
Nowy rozwój
€ 513.000

Golden View II, Manilva

4
3
145 m2
Nowy rozwój
€ 355.000

MALA KAI RESORT, Estepona

3
2
115 m2
Nowy rozwój
Nowy rozwój
€ 319.000

ISEA, Estepona

3
2
110 m2
Luksus
€ 790.000

SUN LIFE, Marbella

4
3
210 m2
Nieruchomości golfowe
€ 485.000

Bon Air, Casares

3
2
111 m2
Nowy rozwój
€ 605.000

Terra, San Pedro de Alcantara

2
2
99 m2
Nowy rozwój
New Developments

NOWOCZESNY DESIGN I UDOGODNIENIA

Nowe inwestycje często oferują luksusowe udogodnienia, które znacząco zwiększają komfort i wygodę mieszkania. Są to między innymi baseny, siłownie, spa, zadbane ogrody, place zabaw dla dzieci, pola golfowe, a czasami nawet centra społecznościowe lub kluby.

ZYSKI FINANSOWE Z WYNAJMU

Krótkoterminowy wynajem w nowych inwestycjach na Costa del Sol stanowi atrakcyjną możliwość inwestycyjną, jak również okazję do wykorzystania nieruchomości jako drugiego domu. Klienci preferują nowocześnie umeblowane apartamenty niż starsze nieruchomości. Ten rodzaj wynajmu jest idealny, szczególnie ze względu na całoroczny ruch turystyczny oraz zimowy sezon golfowy, co zapewnia stabilny dochód.

New 1 1
New 2 1

NIŻSZE KOSZTY UTRZYMANIA

Nowe inwestycje oferują minimalne wymagania konserwacyjne dzięki zastosowaniu nowoczesnych metod budowlanych i materiałów. Mieszkania te są zaprojektowane tak, aby były trwałe i ograniczały potrzebę oraz koszty częstych napraw. Dodatkowo, w przypadku jakichkolwiek problemów pojawiających się po zakończeniu budowy, gwarancja dewelopera zazwyczaj pokrywa koszty napraw, zapewniając, że Twoja nieruchomość pozostaje w optymalnym stanie bez dodatkowego obciążenia finansowego z Twojej strony.

PERSONALIZACJA

W zależności od etapu, w którym dokonuje się zakupu nieruchomości, może istnieć możliwość wyboru wzoru podłóg, płytek łazienkowych, koloru kuchni itp. według własnego gustu. Niektórzy deweloperzy pozwalają nawet kupującym na zmianę układu mieszkania lub willi.

New 3 1

Szukasz czegoś czegoś konkretnego?

Skorzystaj z naszej zaawansowanej wyszukiwarki, aby przejrzeć naszą bogatą ofertę nieruchomości i znaleźć idealną propozycję dla siebie. Lub, jeśli wolisz otrzymać oferty dopasowane do Twoich indywidualnych potrzeb – w tym nieruchomości, które nie są opublikowane na naszej stronie internetowej – skontaktuj się z nami już teraz.

WIĘCEJ KATEGORII

Jeśli prezentowane powyżej nieruchomości nie spełniają w pełni Twoich kryteriów, zachęcamy do zapoznania się z dodatkowymi kategoriami poniżej.

ZADZWOŃ DO NAS JUŻ DZIŚ | +34 665 333 999

Możesz spodziewać się odpowiedzi w ciągu 24 godzin. Z przyjemnością przygotujemy dla Ciebie niezobowiązujące spersonalizowane oferty nieruchomości lub odpowiemy na wszelkie Twoje pytania.

Wysyłając, zgadzasz się na kontakt drogą mailową i akceptujesz naszą politykę prywatności.

Porównaj oferty

Po co marnować czas?

Zostaw to nam! Oferujemy spersonalizowany wybór nieruchomości dostosowany do Twoich potrzeb oraz kompleksowe usługi, za darmo i bez zobowiązań. Kontaktując się z nami, nic nie tracisz, a zyskujesz niezawodnego partnera. Ułatwimy Ci cały proces zakupu nieruchomości lub inwestycji.