Twoje wyniki wyszukiwania

Nieruchomości Golfowe

Możemy pomóc Państwu w zakupie dowolnej dostępnej nieruchomości. Poniższe nieruchomości są tylko przykładem tego, co oferujemy.

Jako, że mieszkamy tutaj przez cały rok, mamy dogłębną wiedzę o rynku i możemy zaoferować Państwu spersonalizowany wybór nieruchomości oraz kompleksowe usługi – za darmo i bez zobowiązań.

Skontaktujcie się z nami, aby uzyskać nie tylko niezawodnego partnera, ale również pewność, że cały proces zakupu nieruchomości przebiegnie płynnie.

Nieruchomości golfowe
Nieruchomości golfowe
Od € 257.000

Pure Sun Residences II, Manilva

2
2
77 m2
Nieruchomości golfowe
Nieruchomości golfowe
Nieruchomości golfowe
Nieruchomości golfowe
Luksus
€ 12.900.000

Willa w Stylu Włoskim w La Zagaleta

8
8
2,702 m2
Luksus
Od € 2.600.000

La Loma de Cortesin, Casares

3
3
342 m2
Luksus
Nieruchomości golfowe
€ 257.000

BLISS HOMES, Casares

2
2
98 m2
Luksus
€ 896.000

MAREA BY MISSONI, Casares

3
2
220 m2
Luksus
€ 1.930.400

CERRADO HILLS, Mijas

3
2
270 m2
Nieruchomości golfowe
€ 471.000

Adel San Roque, San Roque

4
3
160 m2
Golf Setting

Ekskluzywne Lokalizacje

Nieruchomości golfowe znajdują się w ekskluzywnych lokalizacjach i oferują wspaniałe panoramiczne widoki na pola golfowe i otaczający je krajobraz.

Atrakcyjne Dochody z Wynajmu

Entuzjaści golfa z całego świata przyjeżdżają na Costa del Sol dzięki wspaniałej pogodzie przez cały rok, co sprawia, że jest duże zainteresowanie wynajmem nieruchomości przy polach golfowych, zapewniając właścicielom stały dochód.

golf marbella1
Finca Cortesin 1

Wzrost Ceny Rynkowej Nieruchomości

Ze względu na ograniczoną liczbę nieruchomości klasy premium przy polach golfowych i rosnące międzynarodowe zainteresowanie turystyką golfową, nieruchomości golfowe mogą oferować znaczące zyski dzięki swojej unikalnej lokalizacji i atrakcyjności dla entuzjastów golfa z całego świata.

Korzyści ze Stylu Życia

Właściciele mają bezpośredni dostęp do pól golfowych, klubów i innych udogodnień. Społeczność golfowa oferuje również możliwości nawiązywania kontaktów z ludźmi o podobnych zainteresowaniach.

Golf Properties 1
ImageGlass f3cblzel1g

Zdrowie i Komfort

Mieszkanie w pobliżu pola golfowego może pozytywnie wpłynąć zarówno na zdrowie fizyczne, jak i psychiczne. Pola golfowe często oferują spokojne i relaksujące środowisko, które jest idealne dla dobrego samopoczucia. Ponadto dostęp do aktywności sportowych, takich jak golf, wspiera kondycję fizyczną i ogólną witalność.

Całoroczne Zainteresowanie

Podczas gdy nieruchomości na plaży mogą doświadczać sezonowych wahań, golf pozostaje atrakcją przez cały rok, utrzymując stałe zainteresowanie nieruchomościami w sąsiedztwie lub społecznościach golfowych.

Las Brisas 1

Szukasz czegoś konkretnego?

Zapraszamy do skorzystania z funkcji zaawansowanego wyszukiwania i zapoznania się z naszą obszerną ofertę nieruchomości. Jeśli są Państwo zainteresowani, możemy przygotować ekskluzywną ofertę zgodnie z Waszymi preferencjami – włączając nieruchomości z prywatnych ofert, oraz te, które nie są wymienione na naszej stronie internetowej (większość).

Zadzwoń Do Nas |
+34 665 333 999

Zazwyczaj odpowiadamy na maile w ciągu 24 godzin. Z przyjemnością przygotujemy dla Państwa bezpłatną, niezobowiązującą ofertę nieruchomości lub odpowiemy na Państwa pytania.

Przesyłając zgłoszenie, wyrażają Państwo zgodę na kontakt za pośrednictwem poczty elektronicznej i akceptują naszą politykę prywatności.

Porównaj oferty

Po co marnować czas?

Nasze biuro nieruchomości może zaoferować Ci dowolną nieruchomość na Costa del Sol. Z przyjemnością przygotujemy spersonalizowaną ofertę dostosowaną do Twoich wymagań. Nasza kompleksowa obsługa jest bezpłatna i niezobowiązująca.