Twoje wyniki wyszukiwania

Nowe Projekty

Możemy pomóc Państwu w zakupie dowolnej dostępnej nieruchomości. Poniższe nieruchomości są tylko przykładem tego, co oferujemy.

Jako, że mieszkamy tutaj przez cały rok, mamy dogłębną wiedzę o rynku i możemy zaoferować Państwu spersonalizowany wybór nieruchomości oraz kompleksowe usługi – za darmo i bez zobowiązań.

Skontaktujcie się z nami, aby uzyskać nie tylko niezawodnego partnera, ale również pewność, że cały proces zakupu nieruchomości przebiegnie płynnie.

Czy Wiedziałeś, Że:

Jedna Cena

Nie ma znaczenia, czy zdecydujesz się na współpracę z LUCKY SOL, czy bezpośrednio z deweloperem, cena pozostaje taka sama. Agencje nieruchomości nie mogą zmieniać cen, a negocjacje z deweloperem nie wchodzą w grę. Jednak z nami zyskujesz niezliczone korzyści.

Spersonalizowane Wyszukiwanie

Przygotujemy dla Ciebie spersonalizowane portfolio projektów na podstawie Twoich preferencji i wymagań. Ponieważ mamy dostęp do wszystkich projektów na rynku i współpracujemy ze wszystkimi deweloperami, nie ominie Cię żadna okazja.

Osobiste Oglądanie

Zaplanowane w dogodnym dla Ciebie czasie, jedna lokalizacja po drugiej. Podczas każdego oglądania oferujemy naszą szczerą opinię na temat projektu, wartości inwestycji, otoczenia i stylu życia wokół niej.

Wsparcie w Języku Polskim

Komunikuj się swobodnie w języku polskim przez cały proces. Nasz zespół jest tutaj, aby pomóc Ci na każdym etapie procesu. W przypadku, gdy pójdziecie sami do developera, komunikacja, na przykład w umowach, będzie tylko po hiszpańsku.

Wsparcie Prawne

Nasza współpraca z doświadczoną kancelarią prawną gwarantuje, że otrzymasz kompleksowe usługi prawne, takie jak weryfikacja wszystkich umów i dokumentów, weryfikacja gwarancji bankowej, przetwarzanie płatności, rejestracja nieruchomości i wiele więcej.

Obsługa Posprzedażowa

Oferujemy kompleksową obsługę posprzedażową, w tym zarządzanie nieruchomościami, wynajem, remonty i inne usługi. Dodatkowo, zyskujesz dostęp do naszej szerokiej sieci profesjonalnych kontaktów.

New Developments

Nowoczesny Design i Wyposażenie

Nowe projekty często oferują wyposażenie premium, które znacząco zwiększa komfort i wygodę mieszkania. Są to przede wszystkim baseny, siłownie, SPA, piękne ogrody, place zabaw dla dzieci, centra społecznościowe i kluby.

Atrakcyjne Dochody z Wynajmu

Krótkoterminowy wynajem w nowych budynkach na Costa del Sol stanowi atrakcyjną możliwość inwestycyjną, a jednocześnie pozwala na korzystanie z nieruchomości jako z drugiego domu. Klienci preferują nowocześnie wyposażone apartamenty niż starsze nieruchomości. Ten typ wynajmu jest idealny ze względu na całoroczny ruch turystyczny oraz dzięki zimowemu sezonowi golfowemu, co zapewnia stabilny dochód.

New 1 1
New 2 1

Niższe Koszty Nieruchomości

Nowe budownictwo oferuje minimalne wymagania konserwacyjne, dzięki zastosowaniu nowoczesnych materiałów i metod budowlanych. Te mieszkania są zbudowane tak, aby były odporne i zmniejszały potrzebę i koszty częstych napraw. Co więcej, w przypadku wystąpienia jakichkolwiek problemów po zakończeniu budowy, gwarancja od dewelopera zazwyczaj pokrywa koszty napraw, zapewniając, że Wasza nieruchomość pozostanie w optymalnym stanie bez dodatkowych kosztów finansowych z Waszej strony.

Personalizacja

W zależności od etapu, w którym kupujecie nieruchomość, możecie mieć możliwość wyboru projektu płytek, wykończenia łazienek, koloru kuchni itd. według własnego gustu. Niektórzy deweloperzy pozwalają nabywcom nawet zmieniać układ apartamentu lub willi.

New 3 1

Szukasz czegoś konkretnego?

Zapraszamy do skorzystania z funkcji zaawansowanego wyszukiwania i zapoznania się z naszą obszerną ofertę nieruchomości. Jeśli są Państwo zainteresowani, możemy przygotować ekskluzywną ofertę zgodnie z Waszymi preferencjami – włączając nieruchomości z prywatnych ofert, oraz te, które nie są wymienione na naszej stronie internetowej (większość).

Zadzwoń Do Nas |
+34 665 333 999

Zazwyczaj odpowiadamy na maile w ciągu 24 godzin. Z przyjemnością przygotujemy dla Państwa bezpłatną, niezobowiązującą ofertę nieruchomości lub odpowiemy na Państwa pytania.

Przesyłając zgłoszenie, wyrażają Państwo zgodę na kontakt za pośrednictwem poczty elektronicznej i akceptują naszą politykę prywatności.

Porównaj oferty

Po co marnować czas?

Nasze biuro nieruchomości może zaoferować Ci dowolną nieruchomość na Costa del Sol. Z przyjemnością przygotujemy spersonalizowaną ofertę dostosowaną do Twoich wymagań. Nasza kompleksowa obsługa jest bezpłatna i niezobowiązująca.