Twoje wyniki wyszukiwania

Usługi dla Kupujących

ODKRYJ DOM SWOICH MARZEŃ DZIĘKI NASZYM SPERSONALIZOWANYM USŁUGOM.

SPERSONALIZOWANE WYSZUKIWANIE NIERUCHOMOŚCI

Zakup nieruchomości to jedna z najpoważniejszych decyzji w życiu.

Szukanie właściwej nieruchomości to coś więcej niż przeglądanie ogłoszeń w Internecie. Cała sztuka polega na zrozumieniu tego, co kochasz, odkryciu sposobu, w jaki pragniesz przeżywać swoje życie codziennie, pracę, hobby, a to wszystko mając na uwadze ograniczenia własnego budżetu. Poznając twoje potrzeby, korzystamy z naszych szerokich kontaktów i dogłębnej wiedzy o lokalnym rynku nieruchomości. Odnajdziemy miejsce pasujące jak ulał do twojej wizji. Przeprowadzimy Cię przez cały proces krok po kroku.

Poszukamy najlepszej nieruchomości dla CIEBIE, niezależnie od prowizji i ram czasowych, ponieważ to twoja satysfakcja gra tutaj pierwsze skrzypce.

Personalized Property Search
Legal Financial Assistance

WSPARCIE PRAWNE I DORADZTWO FINANSOWE

Kupowanie nieruchomości za granicą powinno być ekscytujące, nie przytłaczające.

Skontaktujemy Cię z rzetelną kancelarią prawną, specjalizującą się w świadczeniu usług na rzecz nabywców nieruchomości takich jak ty.

Zespół prawników ogarnie całą papierkową robotę, dbając o najdrobniejsze szczegóły tak, aby wszystko było przejrzyste i zgodne z literą prawa. Prawnicy służą pomocą, kiedy tylko tego potrzebujesz, włączając w to otwarcie konta banku, pozyskanie numeru N.I.E. (hiszpański numer NIP), załatwienie formalności z hipoteką oraz doradztwo podatkowe.

Dzięki bogatemu doświadczeniu w branży nieruchomości, zaangażowaniu i konkurencyjnym stawkom, współpracująca z nami kancelaria sprawi, że zakup twojej nieruchomości przebiegnie tak gładko, jak to tylko możliwe.

WYGODNA KOMUNIKACJA

Zrozumienie obcego kraju, jego kultury, języka i przepisów prawa może być przytłaczające.

Asystujemy Ci na każdym z tych etapów, zapewniając wyjaśnienia i wsparcie, aby cały proces był dla Ciebie jak najbardziej komfortowy i satysfakcjonujący. Zaufanie to podstawa naszych usług. Zapewniamy otwartą i szczera komunikację przez wszystkie etapy wspólnej podróży do świata zagranicznych nieruchomości.

Comfortable Communication
Property Viewings

OGLĄDANIE NIERUCHOMOŚCI

Ułatwiamy dokonanie zakupu nieruchomości, organizując prezentacje dopasowane do twojego harmonogramu.

Wyrazimy naszą szczerą opinię o każdej nieruchomości i jej okolicach. Niezależnie od tego, ile nieruchomości chcesz zobaczyć, jesteśmy gotowi je wszystkie przygotować i pokazać. Naszym celem jest dostarczenie Ci wszechstronnego wglądu, abyś mógł czuć się pewnie i dobrze poinformowany, co pozwoli Ci podjąć najlepszą decyzję.

NEGOCJACJE

Zakup nieruchomości często wiąże się z negocjacjami, a osiąganie jak najlepszych warunków dla naszych klientów to nasza specjalność.

Podchodzimy do negocjacji, mając na uwadze twoje priorytety i rzeczywistą wartość nieruchomości. Korzystamy z naszej rozległej wiedzy rynkowej, negocjując w twoim imieniu – tak, aby cena, którą zapłacisz, była uczciwa. Uwzględniamy wszystkie istotne szczegóły, włączając w to łączne koszty i datę ewentualnej wprowadzki.

Mamy przejrzysty cel: dopilnować, aby twoja transakcja była zarówno opłacalna, jak i korzystna. Komunikujemy się, jasno określając priorytety i pilnując twojego najlepszego interesu. Upewnimy się, że proces negocjacji przebiegnie sprawnie i skutecznie, zapewniając satysfakcjonujący wynik dla Ciebie.

Negotiation 1
Honesty Integrity

SZCZEROŚĆ i UCZCIWOŚĆ

Skupiamy się zawsze na Tobie, a nie na prowizji.

Cenimy zaufanie, które w nas pokładasz, a twoje zadowolenie jest dla nas wyznacznikiem sukcesu. Wyruszymy na wspólną misję, której celem będzie znalezienie nieruchomości spełniającej twoje oczekiwania. Doprowadzimy sprawę do końca niezależnie od czasu i wysiłku. Jesteśmy nastawieni na tworzenie trwałych relacji z klientami, każdy jest traktowany indywidualnie, nikogo nie pośpieszamy. Dzięki temu zawsze mamy pewność, że twój najlepszy interes jest naszym priorytetem.

WSPARCIE POSPRZEDAŻOWE

Agencja z prawdziwego zdarzenia nie ogranicza się wyłącznie do szukania nieruchomości

Kontakt z nami nie kończy się w chwili zakupu nieruchomości – możesz na nas liczyć w sprawie wszelkich dodatkowych usług. Między innymi zapewniamy kompletną obsługę wynajmu i zarządzanie nieruchomością, doradztwo usługowe i wiele więcej. Godna zaufania agencja pod ręką to prawdziwy skarb, jeśli rozglądasz się za nieruchomością, a w szczególności kiedy nie będzie ona stanowić twojego podstawowego miejsca zamieszkania. 

Z oddaniem służymy pomocą we wszelkich kwestiach związanych z nieruchomością niezależnie od czasu, który upłynął od jej zakupu.

After Sale Support
Market Updates

AKTUALNOŚCI RYNKOWE

Bycie na bieżąco jest kluczowe na rynku nieruchomości.

Jeśli na obecnym rynku brakuje nieruchomości, która byłaby dla ciebie odpowiednia, my nadal będziemy bacznie obserwować rynek i damy Ci znać, jak tylko pojawi się coś interesującego. Ponadto, dzięki naszej prężnej sieci mamy pierwszeństwo wglądu w oferty sprzedaży nieruchomości, zanim zostaną ogłoszone publicznie. Niektóre z nieruchomości, jakie podsuwamy klientom, być może nigdy nie zostałyby ogłoszone publicznie – z nami sięgniesz po prawdziwie wyjątkowe okazje.

Kontaktuj się z nami w sprawie wszelkich pytań lub obaw. Będzie nam niezmiernie miło zostać Twoim partnerem i zapewnić Ci płynny przebieg całego procesu.

ZADZWOŃ DO NAS JUŻ DZIŚ | +34 665 333 999

Możesz spodziewać się odpowiedzi w ciągu 24 godzin. Z przyjemnością przygotujemy dla Ciebie niezobowiązujące spersonalizowane oferty nieruchomości lub odpowiemy na wszelkie Twoje pytania.

Wysyłając, zgadzasz się na kontakt drogą mailową i akceptujesz naszą politykę prywatności.

Porównaj oferty