Twoje wyniki wyszukiwania

O Nas

Przedstawiamy:

Lucie Sprenarova

Lucie Sprenarova, założycielka i CEO firmy LUCKY SOL, posiada ponad dwudziestoletnie doświadczenie w obszarze obsługi klienta. Zawdzięcza swoją obszerną wiedzę wieloletniemu doświadczeniu zawodowemu na rynku nieruchomości.

Lucie wyróżnia się nie tylko fachową wiedzą w swojej dziedzinie, ale także wysoką etyką zawodową i osobistą.

Dzięki szerokiemu zakresowi doświadczeń, od inwestycji w nieruchomości po ich sprzedaż, doskonale rozumie funkcjonowanie i dynamikę rynkuLucie jest zafascynowana unikatowym stylem życia, jaki oferuje Costa del Sol i jest przekonana, że jest to jedno z najlepszych miejsc do życia i inwestowania w nieruchomości. Właśnie  dlatego od dawna mieszka tutaj i pomaga klientom znaleźć ich drugi dom nad morzem oraz inwestować w ich życie i zdrowie.

 
chef signature
Kim Jesteśmy?

O Nas

Jesteśmy Państwa zaufanym partnerem na pięknym wybrzeżu Costa del Sol w południowej Hiszpanii. Opieramy się na podstawowych wartościach takich jak zadowolenie klientów, transparentność i uczciwość, zapewniając naszym klientom niezrównany poziom usług i wiedzy specjalistycznej.

Naszym celem jest nie tylko odniesienie sukcesu w branży nieruchomości, ale przede wszystkim budowanie trwałych relacji opartych na wzajemnym zaufaniu i szacunku. 

Po pomyślnym sfinalizowaniu transakcji zakupu nieruchomości na Costa del Sol, wielu naszych klientów traktuje nas jak przyjaciół, a my pozostajemy ich głównym kontaktem. Wierzymy, że nasze osobiste podejście i nieustanna troska o interesy klientów są nie tylko fundamentem naszej pracy, ale również tym, co naprawdę nas wyróżnia i czyni wyjątkowymi na rynku.

Nie ważne, czy szukacie Państwo drugiego domu nad morzem, czy dążycie do sensownej inwestycji, nasz zespół ekspertów jest do Waszej dyspozycji na każdym kroku tej drogi i zapewni, że proces kupna lub sprzedaży nieruchomości przebiegnie płynnie.

Wspólnie znajdziemy Wasz drugi dom.

Łączymy obszerną wiedzę rynkową z indywidualnymi usługami, aby spełnić Państwa oczekiwania.

907f3866 6072 41c9 a256 bd4c28b0ff55

Kompleksowa Obsługa

Oferujemy kompleksową obsługę - od wyboru nieruchomości po finalizację zakupu, w tym wynajem i wsparcie posprzedażowe, aby zapewnić Państwu maksymalny komfort.

Znajomość Rynku

Dzięki temu, że codziennie jesteśmy na Costa del Sol, mamy unikalny wgląd w rynek nieruchomości i aspekty życia, o których wielu klientów nawet nie myśli przez zakupem.

Język Polski

Komunikuj się wygodnie w swoim ojczystym języku. Nasz polskojęzyczny zespół jest tutaj, aby pomóc Ci na każdym etapie procesu.

Usługi Premium

Nasze usługi są indywidualnie dostosowane, aby spełnić Państwa wszystkie wymagania w procesie kupna, sprzedaży czy zarządzania nieruchomościami.

Transparentność

Podstawą naszej pracy jest przejrzystość i uczciwość. Budujemy długoterminowe relacje z klientami oparte na zaufaniu. Wielu naszych klientów staje się naszymi długoterminowymi przyjaciółmi.

Usługi Posprzedażowe

Oferujemy kompleksowe usługi posprzedażowe, w tym zarządzanie nieruchomościami, wynajmy, remonty i inne usługi. Ponadto zyskujecie dostęp do naszej szerokiej sieci profesjonalnych kontaktów.

Prosty & Bezproblemowy

Proces z Nami

1. Wstępna Konsultacja

Podczas pierwszej konsultacji szczegółowo poznajemy Państwa konkretne wymagania i wyobrażenia o idealnej nieruchomości, aby móc zapewnić jak najbardziej trafny wybór nieruchomości.

2. Wyszukiwanie & Oglądanie Nieruchomości

Następnie, przygotowujemy ofertę nieruchomości odpowiadającą Państwa oczekiwaniom. W przeciwieństwie do praktyk w Polsce, tutaj mamy dostęp do wszystkich nieruchomości na rynku. Po wybraniu faworytów, organizujemy oglądanie zgodnie z Państwa harmonogramem.

3. Negocjacje

Reprezentujemy Państwa interesy, aby osiągnąć najlepsze możliwe warunki i cenę.

4. Kontrola Prawna & Umowy

Polecimy Państwu zaufanego prawnika, z którym ściśle współpracujemy. Prawnik zajmie się wszystkimi prawnymi aspektami Państwa zakupu, aby zapewnić jego gładki przebieg.

5. Przekazanie Nieruchomości & Usługi Posprzedażowe

Zapewniamy, że proces przekazania przebiegnie gładko, niezależnie od tego, czy zdecydujecie się być obecni osobiście, czy powierzycie nam klucze do Państwa nowej nieruchomości. Następnie, oferujemy usługę posprzedażową, która obejmuje wszystkie aspekty nieruchomości, abyście mogli bez obaw korzystać z Państwa drugiego domu.

Klienci & Opinie

5/5
Jak Vznikla Naše Společnost

Více O Nás

"Domov je místo, kde se soustředíte na váš život, kde můžete být skutečně sami sebou. Ať už pro vás domov znamená cokoli, jsme po vašem boku na každém kroku a využíváme našich odborných znalostí, abychom vám ho pomohli najít."
~ Lucie Sprenarova

Hlavní Tým

Lucie Sprenarova

Founder & CEO

Radek Sprenar

Senior Property Advisor

Javier Suárez

Property Advisor

Thor

Office Guard

Często Zadawane Pytania

Oferujemy nieruchomości na całym wybrzeżu Costa del Sol w Hiszpanii (w regionie Malaga który obejmuje miasta takie jak MarbellaEsteponaBenahavísSotograndeCasaresManilva, Mijas, Fuengirola, Benalmádena, Nerja). W przeciwieństwie do agencji nieruchomości w Polsce, te w Hiszpanii dzielą się między sobą wszystkimi nieruchomościami. To oznacza, że mamy dostęp do wszystkich nieruchomości na Costa del Sol i możemy pomóc Państwu w ich zakupie.

Proces i prawa tutaj bardzo różnią się od tych w Polsce, dlatego właśnie potrzebujecie Państwo niezawodnego partnera, takiego jak my, który przeprowadzi Państwa przez cały proces. Po więcej informacji możecie odwiedzić naszą stronę o procesie zakupu.

Nasze usługi dla kupujących są całkowicie bezpłatne, ponieważ jesteśmy opłacani przez sprzedającego lub dewelopera. Ponadto oferujemy płatne usługi posprzedażowe, takie jak pomoc w remontach, zarządzanie nieruchomościamiwynajmy itd. Dla sprzedających nasza prowizja opiera się na modelu komisyjnym, który może różnić się w zależności od nieruchomości. Ta prowizja pokrywa wszystkie koszty związane z marketingiem i samą sprzedażą nieruchomości.

Na Costa del Sol w Hiszpanii mieszkamy przez cały rok, co oznacza, że codziennie jesteśmy w kontakcie z innymi agencjami nieruchomości, deweloperami i sprzedającymi. To nas wyróżnia od innych agencji nieruchomości, które pośredniczą w zakupie nieruchomości z Polski i nie znają lokalnych miejsc, prawa, zwyczajów oraz samych nieruchomości.

 

Oferujemy szeroki zakres dodatkowych usług. Wśród nich znajduje się wsparcie prawne i finansowe, jak również usługi posprzedażowe, które obejmują zarządzanie nieruchomościamiorganizację i zarządzanie wynajmami, asystę przy renowacjach oraz rekomendacje sprawdzonych specjalistów, w tym architektów, projektantów i wielu innych. Naszym celem jest zapewnienie kompleksowych rozwiązań, które spełnią wszystkie potrzeby naszych klientów w zakresie nieruchomości.

Jako że mieszkamy i pracujemy na Costa del Sol przez cały rok, rozumiemy lokalny rynek nieruchomości, normy prawne, tradycje i inne aspekty. Nasza wiedza sięga jednak dalej – do codziennego życia. Myślimy o wszystkim, czego możecie potrzebować do życia tutaj – Od najlepszych miejsc na zakupy, przez szkoły dla Państwa dzieci, po kulturalne i rekreacyjne aktywności oraz inne aspekty, o których na początku możecie nawet nie pomyśleć. Jesteśmy informowani o planowanych projektach, rozwoju infrastruktury i ważnych aspektach poszczególnych dzielnic, co obejmuje również zrozumienie dostępności usług lub potencjalnych przyszłych zmian w okolicy. Ta dogłębna wiedza umożliwia nam świadczenie bezkonkurencyjnych usług i wybieranie dla naszych klientów najlepszych nieruchomości, z uwzględnieniem ich rzeczywistych potrzeb i życzeń.

 

Ceny nieruchomości z rynku wtórnego (odsprzedaż) są zawsze ustalane przez sprzedającego. Z tego powodu ważne jest, aby mieć dobrego partnera w branży nieruchomości, który pomoże Wam w negocjacjach. Jako że jesteśmy codziennie aktywni na rynku, znamy zachowania różnych sprzedających (na przykład na podstawie danej kultury) i wiemy, przy których typach nieruchomości istnieje większa przestrzeń do negocjacji. Wiemy również, które czynniki nieruchomości możemy podkreślić podczas negocjacji, aby wynegocjować najlepszą cenę i warunki.

W przypadku projektów deweloperskichcena jest zawsze ustalana przez dewelopera i nie ma tu miejsca na negocjacje. Niektóre agencje nieruchomości mogą obiecywać negocjacje z deweloperem, ale w rzeczywistości nie jest to możliwe. Deweloperzy chcą utrzymać uczciwe podejście do wszystkich, więc wszyscy muszą płacić tę samą cenę. Zniżki nie są możliwe, nawet jeśli kupujący chciałby kupić więcej nieruchomości w ramach jednego projektu.

Ważne jest, aby zauważyć, że na różnych portalach internetowych mogą być podane różne ceny. Może to być spowodowane różnymi czasami aktualizacji. Jednakże, ostatecznie cena zawsze jest taka sama i agencja nieruchomości nie ma uprawnień do jej zmiany. 

W trakcie budowy, ceny projektów deweloperskich zazwyczaj rosną. Istnieje jedna wyjątkowa sytuacja, w której deweloper może obniżyć cenę, a mianowicie gdy projekt pozostanie ukończony, a nie wszystkie mieszkania zostaną sprzedane.

Kolejna ważna informacja to, że deweloper nie oferuje zniżek kupującym, którzy nie korzystają z usług agencji nieruchomości; cena zawsze jest taka sama, niezależnie od tego, czy skorzystacie z naszej pomocy, czy nie. Ale bez pomocy tracicie wiele korzyści.

 

Czas potrzebny do przetworzenia zakupu nieruchomości może zależeć od wielu czynników, ale już po pierwszej konsultacji z Wami zaczniemy od wysłania Wam portfolio wybranych nieruchomości.

Kładziemy duży nacisk na staranny dobór nieruchomości, co odzwierciedla się w entuzjazmie naszych klientów, którzy są często gotowi przyjechać na oglądanie zaraz po otrzymaniu portfolio. 

W takim przypadku proces może być bardzo szybki, jeśli klient zdecyduje się na zakup i zarezerwuje nieruchomość, cała transakcja może zostać zakończona w ciągu miesiąca, ale standardowo zajmuje to do 2 miesięcy. 

W przeciwieństwie do Polski, w Hiszpanii stajecie się właścicielami od razu po podpisaniu aktu własności i nie musicie czekać na wpis do rejestru. 

 

Najważniejsze jest, aby klient przyjechał na oglądanie nieruchomości jak najszybciej i aby zapoznał się z lokalizacją. Nie naciskamy na żadnego klienta, ale rynek na Costa del Sol jest bardzo dynamiczny i jakościowe nieruchomości sprzedają się bardzo szybko, więc to, co jest dostępne w momencie wysłania Wam oferty, może szybko zniknąć z rynku. Warto więc szybko podejmować decyzję o obejrzeniu nieruchomości. 

Zadzwoń Do Nas |
+34 665 333 999

Zazwyczaj odpowiadamy na maile w ciągu 24 godzin. Z przyjemnością przygotujemy dla Państwa bezpłatną, niezobowiązującą ofertę nieruchomości lub odpowiemy na Państwa pytania.

Przesyłając zgłoszenie, wyrażają Państwo zgodę na kontakt za pośrednictwem poczty elektronicznej i akceptują naszą politykę prywatności.

Porównaj oferty